מה יותר משתלם – קמגרה או ויאגרה? השוואת מחירים ותוצאות

לעיתים קרובות, התפקוד המיני יכול להיות אתגר עבור אנשים רבים. בראש ובראשונה, מדובר בהתמודדות עם גורמים נפשיים כמו דיכוי החשק המיני או חרדה מול הביצועים במיטה. ניתן לשפר את התפקוד למרות גורמים נפשיים וגופניים ובכך לתרום למערכות יחסים, שבדרך כלל משגשגות כאשר המיניות פועלת בצורה מספקת. ובתוך כך, לא תמיד קל להגיע לשם. לכן חשוב להבין במה קורה בשוק המוצרים לשיפור הזיקפה, מה נמצא בפיקוח ודורש מרשם ומה אפשר להשיג ללא מרשם מרופא. הצעד הראשון שאפשר לעשות הוא להשוות את המחירים והתוצאות של שני המוצרים המובילים בשוק – קמגרה וויאגרה.

מה זה קמגרה וכיצד היא פועלת?

קמגרה היא תכשיר אשר משמש להשגת תפקוד מיני טוב יותר לגברים. הוא מכיל את החומר הפעיל סילדנפיל המעודד יצירה והחזקה של זיקפה ממושכת ומלאה. חומר פעיל זה (שנמכר תחת שמות מסחריים שונים: קמגרה ללא מרשם, ויאגרה וגם פילדנה), פותח במקור על ידי חברת פייזר, וזאת התרופה המוכרת תחת השם המסחרי ויאגרה, שנועדה להקל על החולים שמתקשים לשמור על תפקוד מיני גבוה ומספק. בנוסף, הם אף ביצעו ניסויים ובדיקות רבות שכתוצאה מהם החומר הפעיל המשותף לוויאגרה ולקמגרה נחשב כחומר אקטיבי ויעיל במיוחד.

מה זה ויאגרה וכיצד היא פועלת?

כאמור, ויאגרה היא מוצר שמכיל את החומר הפעיל סילדנפיל המבטיח השגת תפקוד מיני משופר. סילדנפיל הוא חומר פעיל שמפעיל את המערכת הדם ומגביר את זרימת הדם לאיברי המין, כולל הפין, ובכך עשוי לעזור להגברת יכולת התפקוד המיני. זוהי תרופה הנמכרת במרשם רופא ומסופקת בצורת טבליות או קפסולות במינונים שונים. חשוב לדעת שהשימוש בו יכול לגרום לאפקט לוואי כגון שיעול, בעיות עיכול, גירויי ראיה וכד’, ולכן יש להשתמש בו בזהירות ובהתאם להנחיות הרופא.

מהם התועלות והחסרונות של קמגרה ושל ויאגרה?

היתרון הגדול הוא שהשימוש בתרופה עונה על צרכיו האישיים של המשתמש, ועונה לתנאים הפיסיים והחברתיים שלו.

בנוסף, המשמעות היא כי קיימת יכולת להיעזר בתכשיר רפואי, על סמך התיק הרפואי האישי שלך, בכדי לקבוע האם ניתן לעשות שימוש בתכשירים מבוססי סילדנפיל תוך עמידה בפיקוח של משרד הבריאות וקופות החולים תחת התקנות הבריאותיות השונות כך שבשורה התחתונה אפשר להרוויח מחדש את היכולות המיניות ואת היכולת לקיים יחסי מין מהנים ומלאים בכל גיל.

השוואת מחירים

מחיר הקמגרה לעומת ויאגרה

בניגוד לקמגרה, ויאגרה היא תרופה ותיקה ורשמית התורמת לבריאות המינית של גברים ונמצאת בפיקוח מלא של כל הגופים הרלוונטיים. ויאגרה נמכרת בבתי המרקחת הפרטיים ושל קופות החולים כתכשיר רפואי לטיפול בבעיות הזיקפה והמחיר הוא כיאה לתרופה ממותגת ויכול להגיע ל 10 שקלים לכדור בודד. יש לציין כי ויאגרה אינו התכשיר היקר היחיד. תכשירים כגון סיאליס נמכרים גם הם במחירים יחסית גבוהים.

לעומת זאת, המחיר הממוצע לחבילה מינימלית של 7 שקיות קמגרה ג’ל מתחיל מ 139 ש”ח נכון לכתיבת שורות אלו (כל שקית מכילה 100mg ג’ל). המחיר כמובן תלוי במדינה שבה אתה רוכש קמגרה. בישראל המחירים נחשבים לנוחים למדי. למעשה, קמגרה הינו מהתכשירים המשתלמים ביותר לשיפור התפקוד המיני בקרב גברים. קחו בחשבון גם שמדובר בתכשיר עם יתרונות רבים, בהיבט החסכוני זה אומר למשל שאפשר לצרוך כל פעם חצי שקית (במיוחד אם אתם משתמשים חדשים בקמגרה) כך שהתכשיר אמור להספיק לזמן רב, ויחד עם זאת לספק ביצועים טובים (כולל ספיגה טובה ומהירה בגוף, ופחות תופעות לוואי בהשוואה לתרופות המסורתיות).

השוואה בין התוצאות

כאשר משווים בין קמגרה וויאגרה, ישנם מספר משתנים שמשתלם לקחת בחשבון על מנת לבחון את התוצאות השונות של שני התכשירים. הנה כמה מאפיינים שניתן להשוות בין התוצאות של קמגרה לויאגרה:

זמן צריכת התכשיר והספיגה בגוף

קמגרה:

  • זמן התזונה: כ- 15 דקות עד שעה לפני הפעילות המינית.
  • השפעות הראשוניות: תוך דקות מעטות לאחר הצריכה, ניתן כבר להבחין בשיפור מסוים בזיקפה.

ויאגרה:

  • זמן התזונה: מומלץ לקחת לפחות 30 דקות עד שעה לפני הפעילות המינית.
  • השפעות הראשוניות: לתרופה זאת לעיתים עשוי לקחת זמן רב (מעל שעה במקרים מסוימים) עד שהיא מתחילה לפעול בצורה מלאה.

משך השפעה התכשיר

קמגרה:

  • טווח ההשפעה: עד 4-5 שעות מהצריכה. חשוב לציין שהמשתמש יכול לתרגל פעילות ממושכת יותר במשך הזמן הזה.

ויאגרה:

  • טווח ההשפעה: עד 4-6 שעות לאחר הצריכה.

תוצאות הפעילות המינית

קמגרה:

  • תופעות צדדיות נמוכות יחסית.
  • מקסימום ביצועים בכל גיל.

ויאגרה:

  • תופעות צדדיות יכולות להתרחש בפעמים יותר תדירות.
  • הבירוקרטיה הרבה, הצורך במרשם רופא והאיסור על יבוא עצמאי – יכולים לגרום לעיכוב או למניעת קנייה בכלל.

כאשר משווים את הספיגה המהירה, מכלול ההשפעות, טווח ההשפעה, ותוצאות הפעילות המינית, ניתן להסיק כי ישנם יתרונות רבים לרכישה של קמגרה.

כל תכשיר לשיפור הזיקפה מגיע עם פוטנציאל לפעולה חיובית יחד עם בעיות אפשריות של תופעות לוואי. על מנת לקבל את התמונה המלאה לגבי האפשרויות הטיפוליות שלך, יש להתייעץ עם רופא המומחה בתחום ולדון בכל אחת מהאפשרויות הטיפוליות בהתאם למידע הזמין לקהילה הרפואית ולצרכים האישיים של המטופל..

המלצות והערכת המוצרים

קמגרה(Kamagra) וויאגרה הם שני מוצרים המותאמים לשימוש על ידי גברים. שניהם מופקים על ידי חברות פרמצבטיות פרטיות על מנת לחזור לרמות של תפקוד מיני גבוהות, שניהם מיוצרים בסטנדרטים גבוהים לפי תקינה גלובאלית.

מסקנות

קמגרה וויאגרה הם שני המוצרים הנפוצים והמוכרים ביותר להתמודד עם בעיות זיקפה. הם משפרים זרימת דם לפין. זה מסביר את האהדה הגבוה לשני מוצרים אלו בקרב גברים כמעט בכל גיל שהתנסו עם אחד מתכשירים אלו.

ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

WhatsApp chat