כך תימנעו מזיופים

תוכן עניינים

הקמגרה המזויפת היא חיקוי של הקמגרה המקורית. מוצר זה מיוצר לרוב בסין או בטורקיה, והוא נמכר על ידי חנויות מקוונות הטוענות שהוא מקורי. ניתן לרכוש אותו בשבריר ממחיר המוצר המקורי. מאמר זה יראה לכם כיצד לזהות קמגרה מזויפת ומה עליכם לעשות אם הוליכו אתכם שולל על ידי מוצר מזויף.

קמגרה היא מותג של תכשיר אשר נכנס לגוף דרך הפה ומשמש לטיפול בהפרעות זיקפה. קמגרה עוזרת בשיפור הזקפה ומאפשרת לגבר לשמור על זקפה למשך זמן ארוך יותר. תכשיר זה נמכר כג’ל או טבליות המכילות סילדנפיל ציטראט, שהוא מרכיב פעיל בתכשיר.

יש הרבה גרסאות מזויפות של קמגרה זמינות באינטרנט. מוצרים אלה אינם מאושרים על ידי ה-FDA והם עשויים להכיל חומרים מזיקים כמו סוכר, עמילן או אפילו כימיקלים מסוכנים שעלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות למשתמש.

קמגרה מזויפת היא תרופה מזויפת שנמכרת באינטרנט כקמגרה מקורית. הגרסה המזויפת של התרופה נמכרת במחיר נמוך בהרבה מהמקור. לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת אם התרופה שאתה מקבל היא אמיתית או לא, כי לתרופות מזויפות רבות יש אריזות דומה לזו המקורית.

איך לזהות קמגרה מקורית ולהימנע מרכישת קמגרה מזויפת?

קמגרה מקורית
כך תזהו קמגרה מקורית

שימו לב לתמונה לעיל. אריזת קמגרה מקורית תכיל:

  1. כיתוב של שם המוצר באפור
  2. הולוגרמה אמיתית מוטבעת גל-גבי האריזה
  3. קו נע דק (אפור או צבעוני)
  4. תבליט “AJANTA” בתחתית האריזה

בנוסף, השקיות עצמן נפתחות על-ידי קיפול לשתיים, פטנט בלעדי של (ajanta pharma):

 

מהי קמגרה מזויפת?

קמגרה מזויפת היא תרופה מזויפת הנמכרת לשיפור התפקוד המיני. באורח פלא מרבית הזיופים מכילים גם הם מרכיבים כמו סילדנפיל ציטראט, שנמצאים בקמגרה מקורית. מרכיבים אלו נמצאים גם בתרופות אחרות, כך שההשפעות של קמגרה מזויפת אינן שונות באופן משמעותי מאלו של המוצר המקורי. קמגרה מזויפת היא תרופה לא חוקית והיא עלולה להיות מסוכנת לאנשים הסובלים מבעיות לב או לחץ דם גבוה.

קמגרה פועלת באופן דומה לויאגרה לטיפול בבעיות זקפה אצל גברים. ויאגרה הוצגה לראשונה בשנת 1998 ומאז היא שימשה לטיפול ביותר מ-100 מיליון גברים הסובלים מהפרעות זיקפה. הקמגרה פשוט מגיעה עם יתרונות נוספים על-פנו הוויאגרה כגון השפעה מהירה, נוחות שימוש, פחות תופעות לוואי, ורכישת המוצר בתור תוסף מזון, כלומר ללא צורך במרשם מהרופא. בישראל ניתן להשיג את המוצר דרך אתר האינטרנט של קמגרה ישראל (יבואן רשמי).

כדאי להיזהר ולהימנע מרכישה של קמגרה מזויפת כי זה עלול להיות לא יעיל ואפילו מזיק לבריאות שלך.

שוק הקמגרה למכירה באינטרנט גדל בשנים האחרונות, כאשר חלק מהאנשים מוכרים גרסאות מזויפות של התרופה באינטרנט. זה יכול להיות מסוכן מכיוון שתרופות מזויפות אלו עשויות שלא להיות אותן השפעות כמו למוצר המקורי ועלולות להוביל לתופעות לוואי חמורות.

למידע נוסף ורכישת קמגרה מקורית עברו לדף הבית

קמגרה מקורית
WhatsApp chat