שפיכה מהירה מנקודת מבט נשית

מהו המושג “שפיכה מהירה”?

שפיכה מהירה מנקודת מבטה של האישה היא תופעה שבה האישה חווה את פליטת הזרע יותר מהר ממה שהיא רצתה או ציפתה. נדיר למצוא אישה שלא חוותה שפיכה מהירה מצד הגבר לפחות פעם אחת בחייה, אך כשזה קורה בתדירות גבוהה, זה עלול להשפיע על התחושות של האישה וכן על הזוגיות.

כדי לדעת אם מדובר בשפיכה מהירה יש לזכור שבממוצע – הזמן הלוקח לבני זוג להגיע לרגע השפיכה והזרע מתחיל לזרום לכיוון האישה, הוא בין שתי דקות לחמש דקות. אם הזמן קצר יותר מזה, ייתכן מאוד שזו שפיכה מהירה.

סיבות לשפיכה מהירה עשויות לכלול גורמים פיזיים ופסיכולוגיים. אנו נציג כמה סיבות אפשריות בסעיפים הבאים.

גורמים פיזיים

פעמים רבות שפיכה מהירה קשורה לגורמים פיזיים, כגון כאבים, תחושות חרדה או תסכול. יתכן גם שגורמים בריאותיים, כמו בעיות גופניות, יכולים לגרום לשפיכה מהירה. למשל, מחלות שלא טופלו בזמן יכולות לגרום לירידה כללית בבריאות וגם לגרום לשפיכה מהירה.

גורמים פיזיים אחרים עשויים לכלול שימוש לא נכון בתרופות, כגון תרופות אנטי-דיכאוניות ותרופות ללחץ דם גבוה. יש לציין כי לפעמים גם תרופות לטיפול בכאבים עשויות לגרום לשפיכה מהירה.

למרות שגורמים פיזיים עשויים לגרום לשפיכה מהירה, כמה סיבות פיזיות שכיחות נוספות כוללות עייפות, חוסר תזונה, ושימוש בסמים.

גורמים פסיכולוגיים

בנוסף לגורמים פיזיים, גורמים פסיכולוגיים עשויים להשפיע על שפיכה מהירה. הפחד, החרדה והדאגה הם דוגמא לגורמים פסיכולוגיים שעשויים לגרום לשפיכה מהירה.

הפחד מההשפעה על הזוגיות, החשש מאין אונות, והחרדה מחוסר התפקוד או אפילו חוסר בטחון עצמי עשויים לגרום לשפיכה מהירה. במקרים קשים, הפחד והדאגה נובעים למשל ממחלות פסיכולוגיות שתורמות לחוסר הכשירות המינית.

פוסטים נוספים בשבילך:

דוגי סטייל

קמגרה סוטרה: תנוחת הדוגי-סטייל

תנוחת דוגי סטייל – מדריך מקיף תנוחת דוגי (מאנגלית: Doggy Style; תנוחת כלב) היא אחת התנוחות הקלאסיות והפופולריות ביותר במין. אך מהם בדיוק היתרונות והחסרונות של

גורמים ופתרונות טבעיים לאין אונות

סוגיית הליבידו הנמוך חשק מיני נמוך, או חוסר חשק מיני, עלולים להוות מקור לתסכול ומצוקה גם ליחידים וגם לזוגות. זה יכול להשפיע על אנשים מכל

WhatsApp chat