קמגרה ישראל

יתרונות של קמגרה גולד בהשוואה לקמגרה ג’ל וקמגרה סוכריות

מה זה קמגרה גולד?

קמגרה גולד הוא תכשיר הנחשב לתוסף מזון וכמו שאר מוצרי קמגרה מספק פתרון למי שרוצה לשפר את הזיקפה והתפקוד המיני. הוא מיוצר על ידי אג’נטה פארמה ומבוסס על מרכיבים טבעיים. כיום קמגרה גולד צובר תאוצה והופך לכוכב הגדול מבין כל הסוגים של קמגרה.

תכשירי קמגרה זמינים במגוון טעמים וטקסטורות כגון קמגרה ג’ל וקמגרה סוכריות. אם תרצו לבחור בין הסוגים השונים, יש לשקול את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

בסעיף הבא נדון ביתרונות של קמגרה גולד בהשוואה לסוגים אחרים של קמגרה כגון קמגרה ג’ל וקמגרה סוכריות.

יתרונות של קמגרה גולד

רוב האנשים מכירים את קמגרה ג’ל שכן מדובר במוצר הזמין ביותר בישראל, אבל למותג קמגרה יש גם מוצרים נוספיפ, קמגרה גולד הוא אחד מהם. הוא אמנם מוצר פחות מוכר, אבל האם הוא פחות טוב? מסתבר שההפך הוא הנכון! רוב הגברים שניסו אותו מדווחים על יעילות ועוצמת השפעה גבוהות, והפלוס הנוסף מורגש בכיס, המחיר פשוט יותר משתלם ומאפשר יותר לילות של הנאה.

כאן אנו מסבירים את ההבדלים בין שני המוצרים ומה עדיף על מה.

מה ההבדל בין ג’ל קמגרה לסוכריות קמגרה? ומה המשותף? ההשוואה המלאה:

קודם כל, גם סוכריות קמגרה וגם קמגרה ג’ל מיוצרות על ידי אותה חברה בדיוק, AJANTA PHARMA, חברה הודית גדולה שמייצרת תרופות מהשורה הראשונה שנמכרות בכל העולם וניתן להשיג את התכשירים המקוריים כאן אצלנו – קמגרה ישראל

שני המוצרים מכילים את אותו מרכיב פעיל (סילדנפיל) שנמצא בכל ויאגרה גנרית אחרת הזמינה לרכישה.

ההבדל היחיד בין השניים הוא שג’ל קמגרה מגיע בצורה נוזלית בג’ל בטעמים וסוכריות קמגרה מגיע בצורת סוכריות עגולות (סוכריות סודה מסיסות) שאתה לועס וממיס בפה (לעיסת הסוכריה זו הדרך הנכונה לצרוך את התכשיר).

מה עדיף קמגרה ג’ל או קמגרה סוכריות?

למרות ששני המוצרים זהים בפעולתם מבחינת החומר הפעיל, לסוכריות קמגרה יתרונות מובהקים על פני ג’ל קמגרה, כך שניתן לומר שהסוכריות טובות יותר מהג’ל, ואלו היתרונות של הסוכריות:

  • סוכריות ניתן לשאת בכיס או בארנק ללא חשש שהאריזה תתפוצץ
  • סוכריה אפשר לחצות לשניית או ל-4 חלקים ולהשתמש לפי הצורך, לעומת הג’ל שלא ניתן לחלוקה.
  • סוכריות קמגרה מגיעות עם פחות תופעות לוואי עבור רוב המשתמשים, למרות שהחומר הפעיל זהה.
  • כמו הג’ל, לסוכריות קמגרה יש השפעה מהירה.
  • רוב הגברים מעדיפים את הטעם של סוכריות הקמגרה מאשר הג’ל.

היתרונות של קמגרה ג’ל:

יש אנשים שרוב הזמן פשוט לוקחים את מלוא הכמות, למרות שלרוב זה לא הכרחי, אז אולי הג’ל מתאים להם.
יש אפשרות לקחת בלי לשתות מים לאחר מכן (אבל יש טעם לוואי, אז כדאי לשתות בכל זאת).

לסיכום:

שני המוצרים הם מוצרים מעולים של חברה מובילה, כמובן שחשוב לקנות רק מהאתר הרשמי על מנת לא לצרוך זיופים, שכן כיום בישראל תכשירים רבים הם מזויפים.

אבל אם עלינו לקבוע מי מהם טוב יותר, אין ספק שסוכריות קמגרה טובות בהרבה מג’ל קמגרה. ואחרי כל זה, למי שרוצה אפקט מקסימלי אנו ממליצים על קמגרה גולד, שאלו פשוט כדורים בדומה לוויאגרה ואמנם צריך לחכות כחצי שעה עד לתחילת ההשפעה, אך כשההשפעה מתחילה היא עוצמתית יותר מתמיד – וגם מדובר משתלם לכיס שכרגע נמכר במבצע.

תמונה של ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

גורמים פסיכולוגיים לבעיות זקפה

הגורמים הפסיכולוגיים מאחורי הפרעות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה הוא מצב שכיח שמשפיע על גברים רבים ברחבי העולם‚ כשגורמים פסיכולוגיים משחקים תפקיד חשוב בתופעה הזאת. בעוד שבעיות בריאות גופניות עלולות

he_ILHE
WhatsApp chat