קמגרה ישראל

וידליסטה – מה זה ולמה היא נועדה

שוק המשפרים המיניים לגברים נחשב לאחד משווקי התרופות המפותחים והגדולים בעולם. מצד אחד, זה הגיוני. גברים רבים מתקשים לתפקד כמו שהם רוצים בחדר השינה ומוכנים להתנסות מתכשירים אלו כדי להשיג את מטרתם. מנגד, ישנם גברים הסובלים מבעיה קיימת ומנסים לפתור אותה באמצעות תרופות מרשם שיכולות להקל על הבעיה ולהחזיר לגבר את איכות חייו. וידליסטה היא אחת מהתרופות האלה והגיע הזמן שגם אתה תכיר אותה:

Vidalista: האחות התאומה של סיאליס

וידליסטה הוא חומר המעורר חשק מיני ופעילותו זהה לסיאליס. מה בעצם ההבדל ביניהם? המפיק. Vidalista, המיוצר בהודו על פי התקנות המחמירות ביותר, נמצא בבעלות Centurion ומכיל Tadalafil – אותו חומר שנמצא בסיאליס.

גברים המכירים את התרופה סיאליס, שפותחה לטיפול ותמיכה בגברים עם תפקוד מיני ירוד, ישמחו מאוד לשמוע על וידליסטה, או בשמה הנפוץ יותר: ג’נריק סיאליס. המונח “תרופה גנרית” משמש בעולם הרפואה כדי להבהיר כי המוצר המיוצר על ידי חברה אחת מכיל בדיוק את אותם חומרים פעילים כמו התרופה המיוצרת על ידי חברה אחרת. כאמור, ההבדל טמון ביצרן ולעיתים גם במינונים. למעשה, סיאליס גנרית מכילה Tadalafil במינון גבוה יותר מאשר סיאליס “רגיל.

התרופה הרגילה נלקחת בין 3-4 שעות לפני קיום יחסי מין, מה שמבטל מאוד את הספונטניות, אך מאפשר לגבר להתגבר בצורה חיובית על בעיות בתפקוד המיני במשך 36 שעות. במהלך חלון הזמן הזה, הגבר יכול להגיע לזקפה נורמלית, חזקה ומספקת בכל מגע מיני. כל זה מבלי לקחת עוד כדור במשך 48 שעות. בשל המינון הגדול, וידליסטה מותר ליטול רק כשעה וחצי לפני האקט.

האם יש גברים שלא יכולים להשתמש בתכשירים לשיפור הזיקפה?

וידליסטה (ובאופן כללי, סיאליס) אסורה לשימוש בקרב גברים הנוטלים ניטריטים באופן קבוע. תרופות אלו המטפלות בלחץ הדם ובעצם מרחיבות כלי דם (כגון Monochord) עלולות ליצור “התנגשות” מסוכנת עם השפעות הגלולה ולכן אסורות וכפופות לייעוץ רפואי בלבד.

מהי תרופה גנרית ומה ההבדל בין סיאליס לסיאליס גנרית?

תרופות גנריות באופן כללי, נותנות מענה כאשר הנזקקים רפואיים נבוכים בשימוש בתרופה המקורית (מתביישים לומר שהם צורכים תרופה בשם ספציפי) או כאשר ניתן לקבל את התרופה הגנרית, עם אותם חומרים פעילים בלבד במחיר זול יותר. תרופות המטפלות בבעיות פוריות של גברים ניתן לרכוש דרך אתרי אינטרנט המציעים מוצרים שונים, כך שאין יותר צורך להגיע למרפאת הרופא ולדווח על בעיה.

באתרים אלו ההזדמנות מתקיימת בדיסקרטיות ובמשלוח אישי עד הבית, תוך התרשם מסל המוצרים שמציע האתר. במקומות מסוימים ניתן גם להתייעץ עם Vidylista (Generic Cialis) ולהחליט אם לנסות. בכל מקרה, התוצאות של השימוש בתרופה טובות מאוד.

דבר נוסף שחשוב להתמקד בו הוא המינון הגבוה יותר של חומרים הנמצאים בוידליסטה. התרופה מגיעה במינון כפול של Taladfil (כ-40 מ”ג), כך שניתן להסתפק רק בחצי כדור כדי להשוות את ההשפעה לזו של סיאליס רגילה וליהנות מאותו חלון זמן בו מגע מיני יצליח.

מה ההבדל בין סיאליס גנרית לויאגרה?

סיאליס היא למעשה סוג של תרופה הפועלת בדומה לפעולת הוויאגרה, המרחיבה את כלי הדם בפין. זוהי תרופת “קבע את זה ושכח מזה” שתוכלו לקחת ביום חמישי בערב ולהירגע כל סוף השבוע עם הופעה עוצמתית ומספקת, מתי שתרצו. עם זאת, בניגוד לויאגרה, אשר משפיעה באופן מיידי עד 6 שעות, סיאליס גנרית תיכנס לתוקף תוך שעה וחצי לתקופה של 36 שעות.

המשמעות היא שהמעשה יכול להימשך זמן רב יותר או להצטבר לעוד מעשים במשך יממה וחצי שבהם הגבר ובת זוגו כלל לא סובלים מהבעיה. הבדל נוסף בין ויאגרה לסיאליס הוא ההגבלות של ויאגרה על צריכת אלכוהול ומזונות ספציפיים שעלולים לפגוע בהשפעתה. סיאליס, לעומת זאת, מאפשרת לצרוך אלכוהול ולאכול ארוחות מבלי לפגוע באפקט. בשני המקרים השפעת הגלולה תתחיל במגע מיני או בגירוי וכל עוד מתרחש הגירוי, ללא מצב של זקפה מתמשכת במשך כל חלון הזמן של השפעת התרופה.

בשני המקרים עלולות להופיע תופעות לוואי כגון כאב ראש או סחרחורת, הפרעות עיכול או טשטוש ראייה. תופעות אלו נדירות יחסית והרופא שלך יוכל לאבחן את האפשרות שאתה סובל מהן וליידע אותך על ההשלכות של התרופה.

למה חשוב לשים לב בקניית וידליסטה?

משווקים באינטרנט שמוכרים סיאליס גנרית עם המילים “סיאליס באריזה מקורית” או “ויאגרה באריזה מקורית” מוכרים לרוב זיופים. במקרה הפחות חמור, החומר הפעיל בתרופות אלו נמצא במינון נמוך בהרבה. במקרה חמור, התרופה עלולה להכיל חומרים רעילים ומסוכנים. חשוב לציין שאתם קונים את וידליסטה מאחת מחברות התרופות המובילות בעולם כמו Cipla, Aurochem, Centurion ו-Ajanta פארמה. כל אחת מהחברות הללו מייצרת תרופות גנריות כמעט מכל הסוגים ואינן מכילות חומרים לא מזוהים או מסוכנים.

מידע נוסף לסקרנים

Vidalista נועד לטפל בכל בעיות האימפוטנציה של גברים ולשפר את חיי המין שלהם ביעילות. פעילות המנגנון בתרופה מתרחשת על בסיס NO – תחמוצת החנקן בפין, הנקשרת לקולטנים עם האנזים guanylate cyclase. אנזים זה אחראי לייצור חומר בשם cGMP שנועד להרפות את השרירים באזור העורק של הפין. הרפיה זו היא שגורמת לעורקים להתרחב כך שיותר דם יוכל לזרום דרכם ובלחץ גדול יותר לזרום.

ככל שזרימת הדם לעורקי הפין עולה, ניתן להגיע לזקפה חזקה ומוצלחת יותר. הבדל נוסף בין סיאליס לויאגרה נמצא במבנה המולקולרי שלה. ויאגרה נקשרת לאנזים בשם popodiasterase 5, שאחראי לפירוק האנזים cGMP. התוצאה של פעולה זו היא שהאנזים cGMP נשאר ברמה גבוהה ולכן זרימת הדם תגבר והזקפה תהיה מלאה וממושכת. למעשה, כאשר אין גירוי מיני והמערכת אינה מופעלת על ידי תחמוצת החנקן (NO), ויאגרה לא אמורה לגרום לזקפה כלל.

 

תמונה של ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

גורמים פסיכולוגיים לבעיות זקפה

הגורמים הפסיכולוגיים מאחורי הפרעות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה הוא מצב שכיח שמשפיע על גברים רבים ברחבי העולם‚ כשגורמים פסיכולוגיים משחקים תפקיד חשוב בתופעה הזאת. בעוד שבעיות בריאות גופניות עלולות

he_ILHE
WhatsApp chat