כך תוסיפו תשוקה לחייכם בגיל מבוגר

תוכן עניינים

אפשר להתייחס לתקופה שמתחילה בגיל 50 כהזדמנות לצמיחה אישית ולניצול כל אפשרויות הגיל. מחקר מעניין שהתפרסם בעבר מראה ש-90% מהגברים ו-70% מהנשים בגיל 70 מקיימים יחסי מין לפחות פעם בחודש.

 

הטיפול יהיה קשה יותר אם בעיית התשוקה והמשיכה של הגבר לבת זוגו קיימת מתחילת הקשר, ואם האישה לא שמה לב או לא רצתה לשים לב לבעיה כדי לא לסכן את הזוגיות שלה. במקרה זוגי כזה, הגבר מודע לבעיה ולא דואג מפני שהוא יודע שאינה קיימת אצלו שום בעיה פיזית תפקודית, ומכחיש את הבעיה ואפילו מתעצבן או מנסה לקצר את השיחה ולברוח ממנה כדי לא להיחשף. במקרים אלו הגבר לא מעוניין כלל ביחסי מין עם אשתו, וגם אם הוא שוכב איתה הוא אינו משקיע ורק עסוק בלסמן “וי”.

חשק מיני מושפע ממתח ועצבים, ולכן קל לראות איך שוקולד מסייע ליצירת דחף מיני בריא. כדי להבטיח שלהפרשות הגוף שלנו יהיה ריח טוב וטעם טוב במהלך יחסי המין, יש להעדיף מאכלים מתוקים וחומציים כמו תפוזים, לימונים, מנגו ואננס ובמקביל להתרחק ממזונות מתובלים וחריפים.

שיחות על סקס תמיד היו ויהיו חלק משגרת חיי היום , יום שלנו. גילוי המיניות הינו תהליך טבעי בו אנו לומדים להתחבר לגוף שלנו . גברים ונשים , התאהבות וזוגיות , הצטלבות מבטים ברחוב , רומנטיקה , ארוטיקה ומעשה אהבה . הליבידו , היצר המיני , הוא זה שיגרום לנו לרצות להתחבר ביחד .

ההרגשה שרק אתה חושק בה ואילו היא כלל לא רוצה אותך היא הרגשה מדכאת ומייאשת, וגורמת באופן ישיר לירידה בחשק ולהפסקת היוזמה. זהו באמת קוטל התשוקה האמיתי המוביל לחוסר חשק מיני והנפוץ ביותר. הכעס נוצר כתוצאה מציפיות שלהם בתחומים שונים שאינן מתממשות, והם מרגישים מתוסכלים בגללן. כאשר כבר יש פגיעה בסקס, זה בעיקר מעיד על נואשות וחוסר אונים ואי יכולת לפתור את הבעיות הזוגיות בצורה אחרת. חשוב כמובן לתעל את הכעס לכיוונים אחרים וללמוד מה לעשות איתו, אחרת הנזק לסקס הוא בלתי הפיך לאחר זמן מה.

הגבר יותר ויותר ירגיש שעליו למלא חובה וזה יגרום לכך שסקס עבורו יהיה מטלה מחייבת במקום משהו כייפי ומשוחרר. יש גברים שמפתחים יחסים עם גרושה שיש לה ילדים, והם לפעמים נרתעים מסקס בגלל המחשבה שהם עלולים למצוא עצמם “אב חורג” לילדים שלה, וזה מרתיע ומפחיד אותם.

WhatsApp chat