Your Cart
קמגרה ללא מרשם בישראל

קמגרה ישראל

קמגרה טבעית ללא מרשם רופא

קמגרה היא רפואה טבעית ללא מרשם רופא. היא מטפלת בשתי בעיות נפוצות וצברה פופולריות בזכות הנגישות שלה. אבל איך זה עובד?

מה היא קמגרה?

קמגרה היא תרופה המטפלת בשתי בעיות שכיחות בחיי המין בקרב גברים. בתור התחלה, הקמגרה ממוקדת בפתרון בעיית האין האונות ופועלת באופן אקטיבי להגברת זרימת הדם לפין מה שיוצר זקפה. בנוסף, הקמגרה (בייחוד סופר קמגרה) מטפלת בבעית השפיכה המוקדמת בסיוע רכיב ייחודי (דפוקסין) שנמצא בלא מעט תרופות לטיפול בשפיכה המוקדמת.

 

איך עובדת הקמגרה

קמגרה מורכבת מ-2 חומרים פעילים המסייעים בזקפה. המרכיבים של קמגרה פועלים יחד כדי לשמור על הזקפה ללא השפעות נראות לעין על הפעילות המינית. למידע נוסף על רכיבים אלה, לחץ כאן.

Silandepil – בראש ובראשונה יש את Silandepil, שהוא גם המרכיב הדומיננטי ביותר של התרופה. מרכיב זה מהווה מרכיב פעיל בתרופות רבות המטפלות בבעיית אימפוטנציה, ולמעשה זהו גם החומר הפעיל בויאגרה, תרופה מעט יותר מוכרת המשמשת לטיפול בבעיה.
Dapoxetine – מרכיב זה פחות מוכר בקמגרה שכן הוא הרבה פחות נפוץ בתרופות לאימפוטנציה, והוא גם אינו קיים בכל התצורות של הקמגרה אלא רק בחלק מהן כגון סופר קמגרה. מרכיב זה אינו מטפל בבעיית האימפוטנציה, אלא בבעיית השפיכה המוקדמת המתרחשת לעיתים כאשר אנו נוטלים תרופות לאימפוטנציה.

 

איפה אני יכול לקנות קמגרה?

מכיוון שקמגרה אינה דורשת מרשם, קבלתה אינה קשה כלל. בשיטוט פשוט באינטרנט תוכלו גם אתם להוכיח שיש לא מעט מקומות בהם ניתן להזמין רפואה עממית. אבל יש כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון אם ברצוננו לקנות את התרופה:

היזהרו מזיופים! – בשל הפופולריות של קמגרה, הופיעו כמה זיופים, שמטרתם למשוך את הקונה שאינו מכיר את התרופה כראוי. וודאו שהקמגרה שנמכרת לכם היא קמגרה מקורית ולא זיוף שבמקרה הטוב אין לו השפעה ובמקרה הרע מזיק לבריאותכם.
אל תסמוך על כל האתרים: גם באינטרנט, מה שאתה רואה ומה שאומרים לך הוא לא תמיד נכון. ישנם כמה אתרים בדיוניים שיגנבו את פרטי האשראי שלך ולא יציעו את התרופה הזו בכלל. הימנע ככל האפשר מאתרים לא ידועים והגן על האשראי שלך באינטרנט.

מהם הגורמים לבעיות אימפוטנציה?

בעיות אימפוטנציה קיבלו איזושהי סטיגמה של בעיה שמשפיעה רק על גברים מבוגרים. למרות שהגיל הוא למעשה גורם חזק מאוד בבעיות אימפוטנציה, הוא לא הגורם היחיד ולמעשה 40% מהגברים מתחת לגיל 40 מדווחים על בעיות עם אימפוטנציה על פי מחקר שנערך ב-2020. אז אם לא הגיל, אז מה גורם לבעיות אימפוטנציה?

 

עייפות

בין אם הלחץ נובע מחיי היומיום או מהמצב עצמו, הלחץ נמצא בראש רשימת הגורמים לבעיית האימפוטנציה.

צעירים ומבוגרים כאחד דיווחו כי מתח הוא גורם התורם לבעיית האימפוטנציה ולכן הוא הגורם העיקרי לבעיית האימפוטנציה ללא קשר לגיל.

 

בעיות בכלי דם

בעוד שההזדקנות באה לידי ביטוי בכל הנוגע לאימפוטנציה עקב בעיות בכלי הדם, בעיות בכלי הדם עלולות לפקוד לפעמים גם גברים צעירים, מה שמקשה עליהם בחדר השינה. כאשר יש בעיות עם התרחבות כלי דם, הדם שלנו לא יכול להגיע לפין ולמלא את הרקמות כדי לגרום לזקפה. אם הבעיה היא הרחבת כלי דם, קמגרה יכולה לעשות עבודה מצוינת לעזור לכלי הדם להתרחב ולשמור על זקפה למשך שעות רבות.

פוסטים נוספים בשבילך:

השוואה: סיאליס מול ויאגרה

סיאליס מול ויאגרה – השוואה ראש בראש

ויאגרה היא אמנם התרופה הפופולרית ביותר בתחום בעיות הזיקפה, אך ישנם מספר תכשירים אלטרנטיביים ואפקטיביים אשר צצו בשנים האחרונות. סיאליס הוא דוגמא לתכשיר כזה. למרות

קמגרה זמן השפעה

קמגרה זמן השפעה

שוק מוצרי שדרוג הביצועים לגבר צבר תאוצה בשנים האחרונות ונראה שגם גברים רבים בישראל מעוניינים לשפר את התפקוד המיני שלהם. אז מהו זמן ההשפעה של

תופעות לוואי של קמגרה מעודכן ל 2023

קמגרה היא תכשיר המשמש לטיפול בהפרעות זיקפה שנמצא יעיל במקרים רבים, אבל זה לעיתים בא עם כמה תופעות לוואי. בפוסט זה בבלוג, נדון בתופעות הלוואי

WhatsApp chat