קמגרה למכירה בשירותי בריאות כללית? כל הפרטים

אין אונות היא מצב רפואי נפוץ שפועל על מיליוני גברים ברחבי העולם. עם זאת, למרות פתרונות טיפוליים כמו קמגרה, העלות של התרופות הרלוונטיות עשויה להיות מעבר להישג ידם של אנשים רבים. מאמר זה יפקח את החסרונות והיתרונות הקשורים לרכישת קמגרה (ויאגרה גנרית) ללקוחות שירותי בריאות כללית וכיצד זה עשוי להשפיע על אפשרויות טיפול במחיר נוח וסביר.

האם קמגרה – KAMAGRA נמכרת כיום על-ידי קופת חולים כללית?

בזמן כתיבת שורות אלו, אין אפשרות לרכוש את התרופה קמגרה דרך קופות החולים של הכללית או בכל קופת חולים אחרת שאינה של הכללית. הסיבה לכך היא שבאופן כללי, לא מוכרים בארץ תכשירים שמקורם מהודו. וזאת למרות שכמחצית מחומרי הגלם לתרופות ישראליות רבות נוצרים בהודו. קצת אירוני, לא?

האם חברות תרופות ישראליות יכולות לייצר “קמגרה גנרית” בישראל?

השם המסחרי של המותג קמגרה מוגן בזכויות יוצרים ולכן אי אפשר לייצר ולמכור את המוצר באותו שם בקופות החולים. אך, ניתן לייצר את התכשיר בשם שונה ולמכרו כך. זאת דומה לפעילות של חברות תרופות גנריות. כמובן, יהיו הבדלים בין המותגים וכנראה ש”קמגרה למכירה” מסוג כזה לא תעבוד באותו אופן כמו התכשיר המקורי. כיום ניתן לרכוש ויאגרה עם מרשם רופא בכל קופות החולים, אך לא קמגרה.

מה הטיות למכירת קמגרה עדיפות כלפי קופות החולים הכלליות?

הוספת קמגרה לרשימת התרופות המכוסות בקופת חולים כללית יכולה לספק גישה נוחה לטיפול בתפקוד לקוי. כאשר ויאגרה זמינה גם למטופלים בתוכנית הבריאות שלהם, אנשים שיש להם משברים כלכליים יכולים לקבל טיפול איכותי ומתאים להם. כך גם ניתן להפחית את המכשולים שעשויים להיות בדרך לטיפול אם המטופל יכול לדון במצבו עם ספקי הבריאות, בו המחיר מתאים לתקציבו.

כיום, רק דרך ייבוא אישי מבית מרקחת בהודו ניתן לקנות KAMAGRA באופן חוקי. ניתן לקרוא עוד על התרופה באתר טופ פארם.

יעילות מול מחיר:

קמגרה בגרסה המקורית מציעה אפקט תרופתי שזהה לזה של ויאגרה – המותג המוכר. קיימים אמנם זיופים של קמגרה במחיר נמוך יותר. זה אומר שטיפול עם התכשיר המזויף יעלה לכם פחות בכסף אך בבריאות זה עלול לעלות לכם ביוקר! בנוסף לכך, רק קמגרה מקורית יכולה לספק את התוצאות הדומות לאלו של טיפול עם ויאגרה. יתרה מכך, המחיר הנמוך של הגרסה המקורית של קמגרה אמורה למנועה מכך בכלל לחשוב לרכוש זיוף שיסכן את בריאותכם (אם נתקלתם בזיוף כדאי לפנות למשרד הבריאות).

האם התכשיר תורם לבריאות המינית  ?

לתת גישה לטיפול בתשלום סביר לבעיות זיקפה יכול לשפר את מצב הבריאות הכללי ואת מבנה החיים. זיקפה יכולה להשפיע על מצב הנפש ועל בעיות ביחסים, טיפול מתאים יכול לסייע לחזק זאת. הגישה לקמגרה (ויאגרה גנרית) למטופלים יכולה לסייע לתמיכה ושיפור במצב הבריאות והרווחה.

חסרונות :

אולם, את הכללת קמגרה לתוך קופת החולים הכללית עשויה לגרום לאכיפת שימוש יתר בתרופה ולגרום לסיכוי גבוה יותר לחולים לקבל את התרופה, גם אם הם אינם זקוקים לה. זה עשוי לגרום למספר האנשים המשתמשים בתרופה ללא צורך לגדול ולגרום להשפעות בריאותיות שליליות.

קמגרה מזויפת עשויה לא להיות יעילה או יציבה כמו קמגרה מקורית. זאת בגלל שתהליך הייצור של תכשירים מקוריים בהכרח שונה מזה של תכשירים מזויפים. כתוצאה מכך, מטופלים שצורכים “קמגרה” שנוצרה על ידי חברה אחרת עשויים לחוות הרבה יותר תופעות לוואי, מה שעשוי להשפיע על תוצאות השימוש בתכשיר וחווית השימוש.

חיסכון בעלויות?

ברוב המקרים עלות השימוש בקמגרה שאינה מקורית לא שווה את הסיכונים והנזקים הפוטנציאליים. אף על פי שקמגרה שאינה מקורית זולה יותר מקמגרה מקורית, זה יכול לא להיות שווה את הסיכונים הפוטנציאליים הקשורים לשימוש בתכשיר. כדאי למטופלים וספקי שירותי בריאות לפעול בצורה חכמה ולשקול את היתרונות והחסרונות של חיקויי קמגרה, ולהחליט האם החיסכון בעלות שווה את הסיכונים הפוטנציאליים.

לסיכום:

לא ניתן לרכוש קמגרה בקופת חולים כללית נכון להיום. ההחלטה הכללית והחשובה שעליכם לקבל היא האם להשתמש בתכשיר מקורי לעומת כזה שאינו מקורי. עם זאת, דעו כי קמגרה ישראל מעמידה לרשותכם כל האופציות לטיפול איכותי בהפרעות זיקפה. קנייה מהמתחרים עלולה להוביל לצריכה של מנת יתר של החומר הפעיל (סילדנאפיל) ולתופעות לוואי בשל הזיופים הרבים הנמכרים כיום בכמויות גדולות, ולסיכון פוטנציאלי הקשור לשימוש בהם. לכן, ספקי השירות והמטופלים צריכים להתייחס ליתרונות ולחסרונות של קמגרה בתצורותיה השונות ולהחליט אם זו הבחירה המתאימה לצרכים האישיים שלהם.

פוסטים נוספים בשבילך:

ויאגרה טבעית: דברים שחשוב לדעת

בימינו המודרניים, עולם הרפואה פועל בצורה מתקדמת יותר מאי פעם ומביא לחוויית חיים ארוכה ואיכותית יותר. אחד התחומים הנחקרים ביותר בתחומי המשפט, הסתברויות, והבדלה בשל

חווה יותר סיפוק בחייך כגבר עם קמגרה

בחיי היו גברים שהצליחו להתמודד עם קמגרה ללא כל בעיה, כאשר לאחרים נתקלים בקשיים רבים וסיבוכים רבים בשל התופעה הזאת. קמגרה היא בעיה מסובכת ולא

WhatsApp chat