איפה קונים קמגרות בישראל

תוכן עניינים

קמגרות למכירה ניתן להשיג בישראל בהרבה מקומות כגון חנויות סקס, פיצוציות, ובאינטרנט. יש משמעות רבה מהיכן רוכשים את הקמגרות מכיוון שלקמגרות יש המון זיופים מסוכנים, רוב הזיופים מגיעים מסין ומטורקיה, הבעיה היא שרוב הצרכנים לא ידעו לזהות את הזיוף מאחר והוא מגיע באותה אריזה אך עם שינויים קטנים שרק מי שממש מקצועי ומכיר את המוצר יוכל לזהות את ההבדלים (קשה מאוד לזהות). רק לאחר נטילה ניתן להבין שהטעם הוא שונה, המרקם גם שונה וההשפעה שונה, וכמובן הרבה יותר מסוכן מאחר וקמגרות מקוריות מיוצרות על ידי חברת תרופות מפוקחת והזיופים מיוצרים במחתרתיות, ולכן ג’ל קמגרות רוכשים רק במקום בטוח שמחזיק קמגרה מקורית, אצלנו כמובן שהקמגרות מקוריות ב 100%. קמגרה מקורית רוכשים אך ורק באתר הרשמי.

חשוב לציין שלא ניתן לקנות קמגרות בבית מרקחת בישראל או בסופר פארם להבדיל ממדינות כמו תאילנד , סינגפור, הודו, ועוד.. ששם הקמגרה נמכרת גם בבתי מרקחת ובסופר פארם למיניהם, לקריאה נוספת על קמגרות למכירה לחץ כאן

קמגרות בישראל

 

מה זה קמגרות | KAMAGRA

קמגרות או באנגלית (s)KAMAGRA הינו מוצר \מותג של חברת התרופות ההודית AJANTA PHARMA, המוכר ביותר מכל מוצרי קמגרות הוא הג’ל קמגרה – זהו למעשה ויאגרה גנרית המכילה את החומר הפעיל בויאגרה – סילדנאפיל, אך להבדיל מויאגרה, קמגרות מגיעות בצורות שונות של צריכה, הצורה המוכרת ביותר הינה קמגרה ג’ל ובאנגלית KAMAGRA ORAL JELLY. בישראל יש כאלו שרושמים קאמגרה ויש כאלו קמגארה אך כולם מתייחסים לאותו מוצר. במשפחת הקמגרות יש גם כדורים הנקראים קמגרה גולד או באנגלית KAMAGRA GOLD וגם סוכריות בשתי צורות – יש את הסוכריות העגולות עם החור באמצע הנקראות קמגרה פולו או באנגלית KAMAGRA POLO, ויש את הסוכריות הקטנות הנקראות KAMAGRA CHEWABLE. כל הוורסיות האלו של קמגרות הן למעשה אותו דבר ומכילות את אותו חומר פעיל אך מגיעות בצורה שונה. לקריאה נוספת על קמגרות מוזמנים לעיין באזור המידע של קמגרה ישראל.

קמגרות הוראות שימוש

קמגרה ג’ל לוקחים חצי שעה לפני הצורך, תכל’ס קמגרות עובדות תוך רבע שעה אך ככל שעובר הזמן ההשפעה מתגברת ולכן עדיף לפחות חצי שעה לפני. בכדי לקבל אפקט מלא של קמגרות צריך לבלוע את הקמגרות על בטן ריקה, מה זה אומר בטן ריקה ? זה אומר לא לאכול ארוחות כבדות לא לפני לא בזמן ולא אחרי ! כמובן שאין שום מניעה מלאכול, אתם יכולים לאכול הכל אבל קחו בחשבון שההשפעה תרד בזמן שהבטן מלאה והאוכל מתעכל.

האם לקמגרות יש תופעות לוואי?

תופעות לוואי כמובן שזה אינדיבידואלי, לרוב האנשים לא יהיו תופעות לוואי אך לחלק כן יהיו להלן תופעות הלוואי השכיחות:

  • סחרחורת
  • כאבי ראש
  • אף סתום
  • צרבות

ראשית, כל מי שסובל מכל בעיה רפואית חשוב שיתייעץ עם רופא למי שיש בעיות לב כגון התקף לב או דופק לא סדיר במהלך השנים האחרונות, כאבים בחזה / תעוקת לב, אי ספיקת לב, למי שעבר שבץ מוחי, למי שסובל מחלת כליות, מחלת כבד, לחץ דם גבוה או נמוך, אובדן חמור של נוזלים בגוף (התייבשות), מצבי פין כגון זווית, פיברוזיס / הצטלקות, מחלת פיירוני (עקמת הפין), היסטוריה של זקפה כואבת / ממושכת (פריאפיזם), מצבים העלול להגביר את הסיכון לפריאפיזם כגון אנמיה חרמשית, לוקמיה, מיאלומה נפוצה, בעיות עיניים כגון רטיניטיס פיגמנטוזה, ירידה פתאומית בראייה.

WhatsApp chat