ויאגרה תופעות לוואי

תוכן עניינים

בתקופה האחרונה, אנו עדים בלי מעט שיחות טלפון שנוגעות למשחק אמת בגלולה הכחולה, הלא היא הויאגרה.

קראנו הרבה על גבי השימוש התדיר בתוכה בלי מרשם מרופא, על גבי תקופת ההשפעה עבור הגלולה ומן הסתם ששמענו רבות מספור אף על גבי תופעות לוואי. מתברר שאינם מעט אנשים שנוטלים ויאגרה סובלים מתופעות לוואי וקיים צורך באירועים יותר מדי שאלות בתחום. בשביל לברר את העניין בצורה מעמיקה, בחרנו למקד בחדר ספציפי 10 אנשים שנוטלים את הגלולה על גבי פתיחה קבוע ביחד יחד עם מדריכים למיניות, בשביל לאפשר לגברים לברר את ממילא כל השאלות שפירות כאלה מעוניינים להבין על גבי ויאגרה תופעות לוואי ולקבל את המענה. להלן השאלות שנשאלו לאורך המפגש ופרטים מהותיים נלווים שעלו וכדאי כמובן שתדעו עליהם:

ולבסוף נטילה עבור ויאגרה דווקא עשויה לשנע לתופעות לוואי?

אינם. ממילא כל גוף מגיב נוספת, באופן זה שרואים אנשים שיכולים לצרוך ויאגרה ולראות שפירות כאלה סובלים מתופעות לוואי קלות, במהלך שאחרים עשויים לצרוך את ויאגרה ולראות שפירות כאלה סובלים מתופעות לוואי קלות ואולי שפירות כאלה לא סובלים מתופעות כל.

עד כמה מהגברים שישבו במפגש ציינו שבעת נטילת ויאגרה תופעות לוואי קבועות. דהיינו, אילו בפעמים הראשונות שפירות כאלה נטלו את הגלולה, הינם חוו כאבי בטן, התופעה נמשכה בכל לפני זמן רב שפירות כאלה נטלו שנית את הגלולה. כדאי להכליל שהגברים בחרו להגדיל לצרוך את הגלולה על אף תופעות הלוואי, עקב שהתוצאה עבור הנטילה שיש לה שווה את זהו לדבריהם.

ולבסוף עשויה להעניק תופעת לוואי שכוללת הזדקפות הפין ארוכה ובשום אופן פוסקת?

לפי שידוע בשבילכם, ויאגרה ניטלת עם מטרה לאפשר לגבר לבוא לזקפה ולנסות להתגבר על מצג עבור אין אונות (אין אונות). הזדקפות הפין ארוכה עשויה להעניק תופעת לוואי עבור נטילת הויאגרה, אולם כדאי להכליל שמדובר בתופעה נדירה לגמרי.

הדבר בנוי להתרחש עקב מצבים רפואיים שלא משתייכים כל לויאגרה שגורמים בסופו עבור דבר להתרחבות עבור אמצעי הדם בפין, באופן זה שהזקפה נותרת במקומה ואינה יורדת אף משך מה בדיוק רק לאחר קיום היחסים.

מה בדיוק התקשורת בין ויאגרה ללחץ דם?

למרבה ההפתעה. כמובן באופן טבעי, לאורך קיום יחסים, הדופק עולה ואיתו אף ההתרגשות שמלווה יחד עם העוררות המינית. ממילא כל כאלה נתונים לשינויים בלחץ הדם והדבר רק קורה, מבלי קשר לנטילת הויאגרה.

זאת ועוד, לזה, כידוע, המטרה עבור הויאגרה הנה לתת לתיקון בזרימה עבור הדם אל הפין, בשביל שתתאפשר לגבר לבוא לזקפה. לשם באופן זה, מרכיבים פעילים שקיימים בגלולה נותנים לירידה בלחץ הדם.

הדבר איננו מסוכן לטובת עובדים שנחשבים לבריאים ושאין באירועים תחלואות רקע שקשורות ללב.

ייתכן שויאגרה גורמת לסחרחורות וכאבי ראש?

למרבה ההפתעה, אנשים רבים מספור מציינים בגלל כשהם נוטלים ויאגרה תופעות לוואי שבאות לידי ביטוי הינן סחרחורות וכאבי ראש.

כדאי להכליל בגלל אין אנו עוסקים בסחרחורת שנובעת מההנאה בקיום היחסים, אבל אנו עוסקים בסחרור שנובע עקב הפחתה בלחץ הדם שעשויה להגיע לידי ביטוי (כפי שצוין בסעיף הקודם). אנו עוסקים בתופעת לוואי שולית שפשוט כדאי להעניק מודעים אליה.

במידה ויש לי אלרגיה לאחד מהרכיבים עבור הויאגרה, צפויות להעניק לי תופעות לוואי קשות?

במידה ויש לך אלרגיה לאחד מהמרכיבים עבור הויאגרה, בראש ובראשונה, טרם השימוש, ראוי שתתייעץ יחד עם רופא ותשמע המלצה מקצועית. באופן זה תוכל להעניק בטוח שאתה אינו מסכן את עצמך. אילו בשלב זה נטלת פעם ויאגרה על אף האלרגיה ובשום אופן לא חשת בתופעות לוואי מגוונות, בסיסי מומלץ שתשים לב שאתה אינו נוטל במידה רבה יותר מגלולה מישהי בזמן.

נטילה עם במידה רבה יותר מגלולה מישהי עם ויאגרה תופעות לוואי עשויות להיעשות אינו נעימות. הדבר בנוי לתת לאחד או שמא במידה רבה יותר מהמצבים הבאים:

פריחה אודות העור

קוצר נשימה

קשיי נשימה

טשטוש בראייה

ויאגרה תופעות לוואי השכיחות מאוד עם הויאגרה

לאורך המפגש שערכנו יחד עם הגברים והמומחים במיניות, ערכנו סקר במהלכו, כלל גבר מילא בדף את תופעות הלוואי בזמן שהוא חווה אחרי נטילת הגלולה על-פי 2 גורמים:

תופעות לוואי שכיחות

תופעות לוואי שאינן שכיחות

תחילה, נציג בפניכם את הנתונים לגבי ויאגרה תופעות לוואי שכיחות שנכתבו באמצעות הגברים שהשתתפו במפגש. להלן תופעות אלה על-פי סדר השכיחות:

פריחה

מרבית הגברים דיווחו שפירות כאלה חווים לעיתים פריחה אודות גבי העור שעשויה להגיע לידי ביטוי ביחוד במקום כפות הידיים והרגליים

הפרעות במערכת העיכול

לדבריהם עם הגברים, ההפרעות כוללות את המצבים הבאים:

שלשול

גזים

כאבי בטן

בחילות

דימום מהאף

כמה מהגברים ציינו שלעיתים הינם חווים דימום מהאף, אבל הינם מצליחים שזוהי תופעת לוואי, ככה שפירות כאלה ממשיכים כרגיל

גלי חמימות

נכון מדובר למעשה בתופעה ידועה אצל אנשים, שפירות כאלה חווים חמימות. אבל בזמן נטילת ויאגרה, נראה שהם לא מעט אנשים חוו במידה רבה יותר גלי חמימות מהרגיל.

ויאגרה תופעות לוואי שאינן שכיחות

כמה מצומצם עם אנשים דיווחו שפירות כאלה חוו לעיתים רחוקות במידה מרובה תופעות לוואי שקשורות לעיניים.

ידוע כמובן שלפני עד כמה שנים רבות, הגיע תכנים ל-FDA שלפיו, אנשים שנטלו ויאגרה לקו בעיוורון. הדבר נבדק ובשום אופן לא מצוי קשר ברור בין נטילת הויאגרה לבין התופעה הזאת. ככה שנכון להיום, יזיז אזהרה אודות התווית עם הגלולה ומצוין בתוכה שייתכן היא עלולה להביא לעיוורון.

במעבר נוסף אל הגברים שנכחו במפגש שברשותנו – אלה זוג תופעות הלוואי שהם לא נפוצות שאירעו לאחד מהמשתתפים ובחרנו להראות שאותן בפניכם:

גירויים או שמא כאבים בעיניים

המשתתף ציין בגלל אחרי נטילת הויאגרה, הינו חש לעיתים בגירוי (מן גרד אינו ברור) וכאבים בשתי העיניים.

תחלואות בראייה

המשתתף אפילו ציין שבזמנים שבמסגרתם נטל את הגלולה, הראייה שיש לו הפכה להיעשות פתורה ממוקדת

אלה תופעות לוואי שדווחו אצל אנשים נלווים (במחקרים שנערכו בנושא) אבל הינן אינו הועלו אצל כלל הגברים שנכחו במפגש.

ויאגרה תופעות לוואי שעשויות להגיע לידי ביטוי בזמן שילוב יחד עם תרופות שונות

שילוב עם הויאגרה יחד עם מישהי או שמא במידה רבה יותר מהתרופות הבאות בנוי לתת לתגובות אינו רצויות (לכן, עדיף להימנע מליטול את הגלולה בשילוב איתן ולהתייעץ יחד עם רופא):

תרופות שמרחיבות את אמצעי הדם

במידה ואתם נוטלים תרופות שמרחיבות את כלל הדם, עליכם להיוועץ יחד עם רופא בנוגע לנטילת הויאגרה:

איזוסורביד דינטראט

גליצריל טריניטראט

תרופות שמעכבות אנזימי כבד

שילוב בין ויאגריה לתרופות הבאות בנוי להיעשות מסוכן:

אריתומיצין

קטוקנואזול

איטרקונאזול וכן הלאה

בסיכומו של דבר

אלה היו כלל המידע שחשוב שתדעו אודות ויאגרה תופעות לוואי. במידה ויש בשבילכם שאלות אחרות, אל תתביישו ותפנו אל רופא בני המשפחה או שמא אל אדם מיומן שונה.

WhatsApp chat