מהי ויאגרה טבעית וכיצד היא פועלת?

תוכן עניינים

מתקשים לשמור על זקפה? לא להיבהל. זה נורמלי לחלוטין לחוות דברים מהסוג הזה מדי פעם. עם זאת, אם כוח הגברא שלך (כלומר, היעדרו) מתחיל להפריע לחיי המין שלך באופן קבוע, שווה להיבדק.

נתונים סטטיסטיים עדכניים מראים כי עד אחד מכל חמישה גברים חווה צורה כלשהי של הפרעות זיקפה בזמן כלשהו בחייו. החדשות הטובות הן שזה נפוץ לחלוטין, אתה לא לבד, ויש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה לפני שאתה עוזב את החיים המערביים ופורש למנזר בודהיסטי.

מה זה הפרעות זיקפה?

לפני שנתחיל, כדאי להבין מה באמת קורה שם למטה. הפרעת זיקפה היא הקושי להשיג או לשמור על זקפה למשך פרק זמן שמאפשר לקיים יחסי מין מלאים. זה יכול לקרות ממגוון סיבות ביולוגיות, רפואיות ופסיכולוגיות.

איבר מין מרדני באופן מזדמן הוא בדרך כלל לא סיבה לדאגה, ואירועים בודדים אינם מסווגים כהפרעות זיקפה. זה מסווג כבעיות זיקפה רק כאשר זה התרחש במשך שלושה חודשים לפחות וקורה לפחות בחצי מהפעמים שהגבר מנסה להגיע לזקפה.

מה גורם לבעיות זיקפה?

ישנן סיבות נפוצות רבות לבעיות זיקפה, משינויים בזרימת הדם כתוצאה מבעיות לב, לחץ דם גבוה, סוכרת, עודף משקל או הרגלים כמו שימוש באלכוהול. בסופו של דבר כל דבר שנושא גורם סיכון שפוגע בתפקוד התקין של כלי הדם יכול להוות גורם לבעיות זיקפה.

זה יכול לנבוע גם ממקור פסיכולוגי, ולכן מומלץ שכל טיפול ארוך טווח בבעיות זיקפה ילווה בתמיכה פסיכולוגית ורגשית. הפרעת זיקפה מגיעה לעיתים רחוקות ללא מרכיב הקשור לחרדה או למתח שגורם או מלווה אותה. אין מקרה של בעיות זיקפה שהוא ביולוגי בלבד, תמיד יש מרכיב פסיכו-רגשי תגובתי שיכול לגרום או לשמר את התפקוד הלקוי לאורך זמן.

 

מהי ויאגרה טבעית?

ויאגרה טבעית היא המונח המשמש לתיאור כל מוצר שמקורו באופן טבעי ומתיימר לטפל בבעיות תפקוד מיני אצל גברים. (זה כמובן מהווה חלופה לאופציה של ויאגרה למכירה שניתן להשיג בבתי המרקחת השונים).

באופן נקודתי, תוספי צמחים מסוימים הוכיחו כי הם מועילים עבור גברים מסוימים, אבל כדאי לעשות את המחקר שלך לפני שתתחיל לצרוך תוספי תזונה ללא הגבלה. אם אתה נאבק מדי פעם לשמור על איבר קשיח אז תוסף עשוי לעשות את העבודה. אבל אם אתה חווה מאבקי זקפה מתמשכים, הכתובה הראשונה במסע שלך צריכה להיות רופא המשפחה שלך.

התוספים לטיפול בבעיות זיקפה אינם מופיעים בהנחיות רפואיות כלשהן. עם זאת, ישנם כמה מחקרים שמראים שמוצרים צמחיים מסוימים ותוספי תזונה אחרים מסוג חומצות אמינו מועילים לטיפול בבעיות זיקפה. אין להכחיש גם שאפקט הפלצבו מסביר חלק ניכר מההצלחה של תוספי מזון אלה. מכל מקום, תמיד צריך לנקוט באמצעי זהירות ולפנות לפיקוח מומחה.

מידע נוסף על ויאגרה גנרית: https://www.xn--6dbe2a9ah.com/viagra/

 

מה מומלץ למי שלאו דווקא מחפש פתרון צמחי?

קשה להתעלם מהעובדה כי לוויאגרה קמו תחליפים יעילים אשר פועלים על עקרון דומה אך מגיעים עם מספר יתרונות מהותיים כגון ספיגה מהירה וטובה יותר בגוף, פחות תופעות לוואי, נוחות שימוש, זמן השפעה מהיר יותר. מעל כולם בולטים במיוחד תכשירי קמגרה שנמכרים בכל העולם וגם בישראל. קמגרה ג’ל למשל הוא תוסף מזון שניתן להשיג באתרי אינטרנט בפריסה ארצית בישראל, והוא מכיל בדיוק את אותו החומר הפעיל הקיים בוויאגרה (סילדנאפיל). קמגרה ג’ל נכנס לפעולה בגוף תוך רבע שעה בסך הכל ומשך ההשפעה שלו נע בין ארבע לשש שעות. בניגוד לתרופות זיקפה המסורתיות, במקרה של הג’ל הפופולרי, אין צורך לבלוע כדור כך שגם הקונוטציה של תרופה נחסכת מהמשתמש שיכול במקום זאת ללגום ג’ל טעים ומתקתק במגוון טעמים משוקולד ועד בננה, ולמרבה הפלא, הממתק הזה מספק ביצועים מרשימים במיטה – עד כדי כך שהוא הפך פופולרי לא רק בקרב הקהל הקלאסי של משתמשי הוויאגרה, אלא גם בקרב קהל צעיר יותר שרוצה למקסם את הביצועים ואת ההנאה בחדר המיטות, בלי שום קשר למחלות ובעיות בתפקוד המיני – התכשיר מתאים לכל גבר בוגר ובריא בד”כ שרוצה לשפר את היכולת והביצועים הקשורים לזיקפה הגברית.

לפרטים נוספים על קמגרה ג’ל: https://www.onlinekamagra.org

WhatsApp chat