קמגרה ישראל

מה גורם לשפיכה מוקדמת? והאם קמגרה היא חלק מהפיתרון?

האם אתה מתוסכל משפיכה מוקדמת? אתה לא לבד. גברים רבים סובלים ממצב זה, ויש דרכים לעזור. בפוסט זה בבלוג, נדון בסיבות לשפיכה מוקדמת ונבדוק האם קמגרה היא פתרון בר-קיימא.

מבוא
Source: toppharm.co

מבוא

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה שכיחה המשפיעה על 30-40% מהגברים. זה מתרחש כאשר גבר פולט בתוך 1 עד 3 דקות מרגע החדירה. PE יכול להתרחש בכל גיל ואינו נגרם ישירות מהזדקנות, אם כי הוא עשוי להיות מושפע משינויים בזקפה ושפיכה ככל שגברים מתבגרים. המפתח להתגבר על הנושא הזה הוא ההבנה ש-PE הוא בדרך כלל ניתן לפתרון ורק חלק אחד ממערכת היחסים הפיזית של בני זוג.

שפיכה כוללת אזורים שונים במוח ובעמוד השדרה המחוברים ביניהם באמצעות נוירוטרנסמיטורים שונים. הסיבה המדויקת לשפיכה מוקדמת נותרה לא ידועה ברובה, אך ידוע כי היא מהווה בעיה באסיה, אוסטרליה, אפריקה ובחלקים אחרים של העולם. במקרים מסוימים, PE עלולה להוות בעיה עבור גברים עם הפרעות זיקפה (ED), כאשר הפין אינו נשאר מוצק מספיק למין. לגברים עם שפיכה מוקדמת ראשונית יש לרוב סיבות פסיכולוגיות כמו חוויה מינית טראומטית בגיל צעיר.

ישנם מגוון טיפולים זמינים לטיפול בשפיכה מוקדמת, כולל תרגילים, טיפול ותרופות. טיפולים אלו עשויים לסייע בשיפור ה-PE על ידי מתן שליטה רבה יותר על שפיכה או הפחתת תסמיני ED כך שהמטופלים יהיו מסוגלים יותר לבצע יחסי מין לאורך זמן.

מהי שפיכה מוקדמת?
Source: toppharm.co

מהי שפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה שכיחה המשפיעה על כ-30-40% מהגברים. ניתן להגדיר זאת כשחרור פתאומי ובלתי מבוקר של זרע במהלך קיום יחסי מין. ה-DSM-IV מתאר PE כשפיכה מתמשכת או חוזרת בתוך דקות. הסטטיסטיקה מראה כי 4 עד 39% מהגברים סובלים ממצב זה.

הגורמים ל-PE יכולים להשתנות, החל מבעיות פיזיקליות ועד לחוסר איזון כימי. PE ראשוני הוא לעתים קרובות פסיכולוגי, כגון חוויה טראומטית במהלך יחסי מין בגיל צעיר, בעוד PE משני מתרחש כאשר גבר הצליח בעבר להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה, אך לפתע מפתח את הבעיה.

למרבה המזל, ישנם טיפולים זמינים לסובלים מ- PE. לגלולות שונות יש תופעות לוואי משלהן, החל מכאבי ראש קלים ועד למצבים חמורים יותר כמו הפרעות זיקפה. תרופות כגון ויאגרה עשויות לסייע גם בבעיה זו, מכיוון שהן נועדו להגביר את זרימת הדם לתוך הפין בזמן עוררות. טיפולים יעילים אחרים כוללים ייעוץ וצורות טיפול שונות המתמקדות בבעיות פסיכולוגיות בסיסיות שעלולות לגרום לבעיה.

מה גורם לשפיכה מוקדמת?
Source: toppharm.co

מה גורם לשפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה שכיחה עבור גברים רבים, המשפיעה על עד 40% מהם. זה ידוע גם כשפיכה מהירה, שיא מוקדם או שפיכה מוקדמת. PE יכול להיגרם מבעיות פיזיות, חוסר איזון כימי ומתח. מתח רגשי או נפשי בכל תחום בחיים יכול לשחק תפקיד ב-PE, מכיוון שהוא יכול להגביל את היכולת של האדם להירגע וליהנות מפעילות מינית. לפי ה-DSMIV, שפיכה מוקדמת מוגדרת כשפיכה מתמשכת או חוזרת תוך דקות מרגע קיום יחסי מין. נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך ש-4-39% מהגברים חוו מצב זה בשלב מסוים בחייהם.

PE ניתן לחלק לשני סוגים: ראשוני ומשני. PE ראשוני מתרחש כאשר גבר חווה יציאות מתמשכות מאז שהפך לפעיל מינית. סיבות פסיכולוגיות עשויות להיות גורם כאן, כמו חוויה מינית טראומטית בגיל צעיר. PE שניוני פירושו שהיו לך יציאות ממושכות יותר בעבר, אך לאחרונה פיתחת את הבעיה – זה יכול לנבוע משינויים פיזיים או פסיכולוגיים כגון מתח או חרדה.

זקפות הן כולן על זרימת דם; כאשר הוא מגורה, הדם זורם לתוך הרקמה שבתוך הפין שלך וגורם לו להיות גדול ונוקשה יותר – מה שמאפשר חדירה במהלך יחסי מין. אם תהליך זה מופרע בגלל גורמים נפשיים או פיזיים אז שפיכה מוקדמת יכולה להתרחש ביתר קלות.

אם אתה חושב שאולי יש לך PE אז חשוב לדבר עם הרופא שלך כדי לדון בטיפולים זמינים כגון

סיבות פסיכולוגיות
Source: toppharm.co

סיבות פסיכולוגיות

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה מינית שכיחה שחווים כ-30-40% מהגברים. זה יכול להוביל לתסכול במהלך יחסי מין ועלול להיגרם על ידי גורמים פיזיים, כימיים או פסיכולוגיים כגון חוויות מיניות מוקדמות, דיכאון, חרדה, אשמה ובעיות ביחסים. זה ידוע גם כשפיכה מהירה, שיא מוקדם או שפיכה מוקדמת.

ברוב המקרים של PE, אין מצב רפואי בסיסי; במקום זאת היא נגרמת על ידי בעיות פסיכולוגיות כמו הערכה עצמית נמוכה וחוסר ניסיון מיני. מומחים עדיין לא בטוחים מה הסיבה המדויקת ל- PE, אבל מחקרים מראים שזה בעיקר נפשי באופיו. סיבות פיזיות יכולות לכלול בעיות בערמונית וחוסר איזון הורמונלי.

אם PE מתרחש רק מדי פעם אז זה לא מה לדאוג; אולם אם זה נמשך אז טיפול פסיכולוגי יכול לעזור לטפל בבעיות שגורמות לבעיה. טיפולים אלו מתמקדים בשיפור ההערכה העצמית ובכישורים/טכניקות מיניות.

סיבות ביולוגיות
Source: toppharm.co

סיבות ביולוגיות

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה שכיחה לגברים, המשפיעה על בין 30-40%. הסיבה המדויקת ל-PE אינה ידועה, אך מניחים כי היא נגרמת על ידי שילוב של גורמים פיזיים ופסיכולוגיים. הזדקנות אינה גורמת ישירות ל- PE, אך יכולה לתרום לשינויים בתפקוד הזקפה והשפיכה. נוירוטרנסמיטורים במוח מעורבים בתהליך השפיכה, עם זאת, סביר להניח שגורמים פסיכולוגיים או השלכות תורמים גם כן. תסמינים של PE כוללים שליטה לקויה על שפיכה במהלך קיום יחסי מין ורוב הניסיונות במהלך 6 החודשים האחרונים הביאו לשפיכה מוקדמת. הטיפול ב-PE יכול להשתנות בהתאם לאדם ועשוי לכלול תרופות, טיפול או שינויים באורח החיים.

אבחון שפיכה מוקדמת
Source: toppharm.co

אבחון שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת היא בעיה מינית שכיחה בקרב גברים, כאשר הזרע עוזב את הגוף מוקדם מהרצוי במהלך יחסי מין. זה ידוע גם כשפיכה מהירה, שיא מוקדם או שפיכה מוקדמת. נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך ש-4 עד 39% מהגברים סובלים מ- PE. זה יכול להיות מתסכל ועלול לגרום למצוקה במערכות יחסים. ה- DSMIV מתאר זאת כשפיכה מתמשכת או חוזרת בתוך דקות.

מספר סיבות עלולות להוביל לשפיכה מוקדמת, כגון טראומה פסיכולוגית שחווית בגיל צעיר, או שילוב של שפיכה מוקדמת והפרעות זיקפה. שפיכה מוקדמת עשויה להתרחש גם במהלך משחק מקדים, או כאשר מנסים להחדיר את הפין במהלך יחסי מין.

למרות שזה יכול להיות מטריד עבור גברים מסוימים, שפיכה מוקדמת לא בהכרח חייבת להיות סיבה לדאגה. מחקר משנת 2019 מצא שניתן לטפל ב-PE ו-ED ביחד בהצלחה בגישה הנכונה.

אפשרויות טיפול לשפיכה מוקדמת
Source: toppharm.co

אפשרויות טיפול לשפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה מינית שכיחה בגברים, המשפיעה על עד 39% מהגברים. זוהי חוסר היכולת לשלוט או לעכב שפיכה במהלך פעילות מינית. אפשרויות הטיפול ב-PE משתנות בהתאם לגורם, אך לרוב כוללות טיפול התנהגותי, תרופות כגון מעכבי ספיגה חוזרת של סרוטונין סלקטיביים (SSRI) וסילדנפיל (המרכיב הפעיל בויאגרה). סילדנפיל יעיל במיוחד לטיפול ב-PE ובעל שיעור יעילות גבוה יותר מטיפולים אחרים כמו פרוקסטין וטכניקות סחיטה. Dapoxetine הוא SSRI שתוכנן במיוחד לטיפול ב-PE וניתן ליטול אותו “לפי דרישה” עם מינונים שנלקחים בדרך כלל שעה עד שלוש שעות לפני יחסי מין. טיפולים אחרים שנרשמו בדרך כלל לבעיות זיקפה כגון ויאגרה, סיאליס, ורדנפיל (נמכר בעבר כסטקסין ולויטרה), וסטנדרה יכולים לשמש גם לטיפול בשפיכה מוקדמת במקרים מסוימים.

תרופות לטיפול בשפיכה מוקדמת
Source: www.onlinekamagra.org

תרופות לטיפול בשפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת (PE) היא בעיה שכיחה עבור גברים רבים. למרבה המזל, ישנם מגוון טיפולים זמינים כדי לסייע בניהולו. תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם כגון סילדנפיל (ויאגרה), טדלפיל (סיאליס, אסירקה), אוונפיל (סטנדרה) וורדנפיל יכולות להיות יעילות בטיפול ב- PE. תרופות אלו עשויות לגרום לתופעות לוואי מסוימות, כגון כאבי ראש, אך הוכח כי יש להן יעילות גבוהה בהרבה מאשר טכניקות פרוקסטין וסחיטה. בנוסף, ויאגרה נרשמה גם לגברים רבים עם שפיכה מוקדמת בשל יכולתה לסייע בשמירה על זקפה לאחר שפיכה ולהפחית את התקופה הרפרקטורית לפני שזקפה חדשה יכולה להתרחש.

מלבד תרופות, טיפולים פוטנציאליים אחרים עבור PE כוללים קרם קהה כגון EMLA שיכול להפחית את רגישות הפין במהלך פעילויות מיניות כמו משחק מקדים, אוננות, יחסי מין וכו’. חשוב לדבר עם רופא לפני תחילת כל טיפול בשפיכה מוקדמת.

כיצד קמגרה עוזרת לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת
Source: toppharm.co

כיצד קמגרה עוזרת לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת היא בעיה שכיחה בקרב גברים, שם הם פולטים מוקדם מהרצוי במהלך קיום יחסי מין. לעיתים קרובות היא מלווה בבעיות זיקפה, וידוע כי טיפולים כגון ויאגרה או סיאליס משפרים את שני המצבים. מחקר משנת 2019 מצא שסילדנפיל יעיל ובטוח בטיפול בשפיכה מוקדמת, עם יעילות גבוהה יותר מאשר טכניקות פרוקסטין וסחיטה. ניתן לרשום ויאגרה גם כדי לסייע בשמירה על זקפה לאחר שפיכה ולהפחית את זמן ההתנגדות לפני שזקפה נוספת יכולה להתרחש.

הגורמים לשפיכה מוקדמת יכולים להשתנות, כאשר חרדת ביצוע, רגישות מוגברת ורמות מתח מוגברות הם חלק מהגורמים השכיחים ביותר. למרבה המזל, ישנן מספר תרופות זמינות שעשויות לסייע בטיפול במצב. דוגמה אחת היא ג’לי קמגרה עם קפסולות ג’ל רכות שיכולות לעזור לשפר את זרימת הדם באזור איברי המין כדי לקדם עוררות ולדחות שפיכה מוקדמת.

בנוסף לתרופות, יש דברים אחרים שאתה יכול לעשות כדי לשלוט בשפיכה מוקדמת כמו טכניקות הרפיה או זמן להתמקד במשחק מקדים לפני סקס. לא משנה מה תחליט, חשוב לדבר עם רופא אם אתה מרגיש שמצבך משפיע על איכות החיים שלך כדי שיציע טיפולים שיעבדו הכי טוב בשבילך.

תמונה של ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

גורמים פסיכולוגיים לבעיות זקפה

הגורמים הפסיכולוגיים מאחורי הפרעות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה הוא מצב שכיח שמשפיע על גברים רבים ברחבי העולם‚ כשגורמים פסיכולוגיים משחקים תפקיד חשוב בתופעה הזאת. בעוד שבעיות בריאות גופניות עלולות

he_ILHE
WhatsApp chat