קמגרה ישראל

קמגרה בית מרקחת – “קמגרה פארם”

תוכן עניינים

לתכשיר הקמגרה אנו נוהגים לקרוא בדיוק כך, תכשיר. למעשה מדובר במוצר המיוצר על ידי חברת תרופות ולכן לא תהיה זו טעות לקרוא לו תרופה.

אלא שיש הבדל בין קמגרה ג’ל לתרופות הקלאסיות, כגון אלו המטפלות בלחץ דם גבוה, כולסטרול, בעיות לב וכדומה.

סוגי התרופות שמנינו לעיל הן כאלו שהרופא רושם למטופליו לא כהמלצה אלא כטיפול שהוא בגדר אין ברירה.
לעומת זאת, תרופות לטיפול ולשיפור התפקוד המיני הן כאלו אשר המטופל בוחר לקחת כדי לשפר תחום מסוים בחייו, והן אינן בגדר הכרח קיומי ובוודאי שאינן תרופות מצילות חיים.

מכאן הדילמה איך לכנות תכשירים אלו – תכשירים או תרופות.

קמגרה בבית מרקחת?

האם קמגרה נמכרת בבתי מרקחת?

זוית נוספת דרכה אפשר לבחון את הסוגיה היא באמצעות השאלה האם המוצר המכונה קמגרה אורל ג’לי נמכר ע”י בתי מרקחת. ובכן, יש מדינות שבהן התשובה היא כן. העניין הוא שמסיבות כאלו ואחרות, בשונה מויאגרה, קמגרה עדיין לא זוכה לתווי תקן בינלאומיים המאפשרים את מכירתה בבתי מרקחת.
מנסיוננו וככל הידוע לנו, המוצר עצמו זהה באיכותו ובפעולתו לויאגרה ואף מגיע עם מספר יתרונות כגון נוחות שימוש והשפעה מהירה יותר, ומיוצר ע”י חברת תרופות מוכרת ובעלת מוניטין.

בין אם זו העובדה שקמגרה מיוצרת במדינה מתפתחת במזרח הרחוק, ובין אם במטרה לשמור על מחיר נוח ונמוך עבור הצרכן – כאמור נכון להיום קמגרה מיוצרת בתור תכשיר לשיפור התפקוד המיני וזאת ללא תקינה אירופאית או אמריקאית המקובלת בתרופות דומות כגון הויאגרה. בשל סיבות אלו, לא תמצאו אפשרות לרכישת קמגרה בבית מרקחת.
זו גם הסיבה שאתרים המציגים עצמם בתור ‘בית מרקחת לקמגרה’ או נושאים שמות למשל כגון “Kamagra Pharmacy” או ‘קמגרה פארם‘, למעשה מציגים מצג לא נכון – לא בגלל שקמגרה אינה יכולה להיקרא תרופה או בגלל שהיא מסוכנת יותר מויאגרה, אלא בגלל שנכון להיום, עדיין לא ידוע על מחקרים קליניים שנערכו בשימוש תכשיר הקמגרה. כמו כן ובהמשך לכך, היא עדיין לא זוכה למעמד הראוי והמגיע לה בתור תרופה בעלת התקנים והאישורים הבינלאומיים המאפשרים את מכירתה בבתי מרקחת.

אנו מקווים ומאמינים כי בסופו של דבר מצב זה ישתנה, אלא שמדובר בתהליכים שלוקחים זמן ואף מספר שנים, ואילו המוצר, קמגרה, הוא תכשיר יחסית חדש בשוק התרופות לשיפור התפקוד המיני, אך בפועל מכיל את אותם המרכיבים הפעילים הקיימים בויאגרה, כשהכוונה בעצם לסילדנאפיל שבהתחלה היה פטנט רשום של פייזר וכיום לאחר שפג תוקף הפטנט, מספר חברות תרופות הרימו את הכפפה כדי לייצר מה שמכונה ויאגרה גנרית, שלרוב נמכרת במחירים טובים יותר מהמותג המקורי וגם אינן מצריכות מרשם מרופא.

למה בכל זאת האינטרנט מלא באתרים כגון “קמגרה פארם” ?

בהמשך לנאמר לעיל, קיים בלבול מסוים בקרב הציבור באשר לאופי וטיב התרופות לשיפור התפקוד המיני הנמכרות היום. חברות מסוימות בוחרות ביודעין לנצל בלבול זה לטובתן.
להבנתנו, האינטרנט נכון להיום מקדים את בתי המרקחת המסורתיים בכל הנוגע למכירת תרופות חדשניות ו/או גנריות במחירים נוחים. כך גם המצב עם ג’ל הקמגרה. הבעיה מתחילה כאשר חלק מאותם אתרי אינטרנט מתיימרים להיות משהו שהם לא – לדוגמה ‘בית מרקחת למכירת קמגרה’. הכותרת הזו אולי מצלצלת טוב עבור הקונה המבולבל, אך למעשה מדובר בייפוי המציאות ובסוג של הטעייה צרכנית.

קמגרה ישראל – במה אנחנו שונים?

בקמגרה ישראל, ראשית אנו לא מתיימרים למכור קמגרה בבית מרקחת – או להציג את עצמנו בתור בית מרקחת או סוג כלשהו של פארם או קמגרה פארם, שכן זוהי הטעייה צרכנית ואנו דוגלים בשקיפות מירבית.

קמגרה ישראל הינה היבואנית הראשונה והמרכזית של מוצרי Ajanta pharma בישראל, וזה כל שאנו מתיימרים להיות. אנחנו עוזרים ללקוחותינו להשיג את התכשיר שהם זקוקים לו למטרת שיפור התפקוד המיני. (עליכם כצרכנים מוטלת החובה לערוך מחקר שוק והאחריות לבחור ביבואן המספק תכשירים מקוריים).

בקמגרה ישראל אנו מספקים תכשיר בעל אופן פעולה הדומה מאוד לתרופת הויאגרה, אלא שהקמגרה מגיעה עם תג מחיר יותר נוח לכיס של מרבית האנשים, היא נוחה יותר לצריכה, ומתחילה להשפיע תוך 15 דקות ומכאן ניתן להבין את הפופולריות הגדולה של התכשיר.

 

מילות מפתח: קמגרה בבית מרקחת, קמגרה ג’ל סופר פארם מחיר, קמגרה בית מרקחת, קמגרה למכירה סופר פארם

he_ILHE
WhatsApp chat