קמגרה ישראל

קמגרה – האם זה חוקי?

תוכן עניינים

האם קמגרה זה חוקי?

הרבה כבר נאמר על ג’ל הפלא ששינה את חייהם של מיליוני גברים בארץ ובעולם – מדובר בגרסה המשופרת של הוויאגרה שלא רק תכביד עליכם פחות בכיס, אלא גם תיכנס לפעולה מהר יותר ולא תחייב אתכם לעבור דרך קופת חולים. למעשה אתם יכולים לבחור לצרוך את הקמגרה בתורך כדורים, ג’ל או סוכריות מציצה. שזה גם עוד יתרון שלא קיים בוויאגרה.

אכן ישנם מגוון יתרונות אשר הופכים את תכשיר הקמגרה ללהיט נחשק ומצליח בקרב גברים בכל טווח הגילאים אשר מעוניינים לשפר את ביצועיהם בחדר השינה, בין אם הם חווים בעיות אין אונות כלשהן או לחלופין שפיכה מהירה – ובין אם “סתם” מתחשק להם לשדרג את החוויה המינית לרמה אחרת של הנאה, תשוקה ואהבה.

אבל עכשיו, זה עשוי להישמע לכם טוב מכדי להיות אמיתי. ואתם בטח שואלים אז מה הקאץ’? לאמיתו של דבר אין קאץ’ כל עוד אתם קונים קמגרה מחברה אמינה וותיקה כמו קמגרה ישראל. יש לנו ותק וניסיון של 10 שנים בתחום הקמגרה. אנחנו עוקבים אחר הנחיות היצרן בכל הנוגע לאחסנת הקמגרה ואספקת המוצר באריזתו המקורית תוך שמירה מירבית על טריותו. הדבר היחיד שעליכם להיות ערניים מאוד לגביו הוא קיומם של חקיינים כמו שקיימים בכל תחום. את אלו תוכלו לזהות במגוון דרכים, בד”כ הם יבטיחו הבטחות לא הגיוניות כגון משלוח תוך 20 דקות או שפשוט ינסו להתחזות לחברה ידועה.

האם מותר למכור קמגרה?

ראשית בואו נבהיר כי קמגרה היא תוסף תזונה הנמכר בכל העולם. התכשיר מיוצר בהודו על-ידי “Ajanta Pharma Limited.” ומכיוון שלפייזר אין כל פטנט על ויאגרה במדינה זו – מעולם גם לא הייתה בעיה במכירתו והפצתו. נכון להיום, התכשיר לא זוכה למעמד של תרופה בעיקר מסיבות בירוקרטיות. מכאן שכל שאלת החוקיות קפצה הרגע מהחלון. אם לא מדובר בתרופה – אין שאלה של חוקיות. קמגרה מכילה את החומר הפעיל סילדנאפיל המשווק כיום במגוון תכשירים כגון – ויאגרה, סנפורס, תרים, סילדנאפיל טבע – ועוד מגוון שמות ותחליפי ויאגרה המאושרים לשימוש ולשיווק על-ידי משרד הבריאות בישראל.

אם אתם שואלים לגבי עמדת משרד הבריאות, מדובר בגוף מסורבל שמתקשה לקבל החלטות בפרק זמן סביר. כמו בכל נושא אחר גם בהקשר של הקמגרה הם מציבים קשיים בירוקרטיים שונים ומשונים. הסיבה המדויקת לגישה זאת נשגבת מבינתנו, ויהיה עליכם לפנות למשרד הבריאות עם שאלה זו. בצד החיובי, עם השנים אנו עדים לשינוי גישה מצד הרשויות (בין היתר לגבי קמגרה, קנאביס וחומרים נוספים). הקו הכללי כיום הוא איפשור של צריכה פרטית מתוך הבנה שבסופו של יום כל אדם אחראי על גופו ועל מעשיו, והוא זה שאחראי לבדוק את חוקיות ומהימנות הגופים המספקים לו את מוצרי הצריכה שהוא מקבל בין אם זה שוקולד שעלול להיות מקולקל ובין אם זה תוסף תזונה כזה או אחר שהנקודה החשובה כאן היא א’ שרק גופים וחברות רציניות צריכות לעסוק בייבוא והפצה שלו על מנת למנוע מעבר של זיופים לתוך גבולות ישראל – וב’ על התכשיר להיות מאוחסן ומטופל בקפדנות בהתאם להנחיות היצרן.

האם קמגרה זה חוקי בישראל

אז האם תכשיר הקמגרה חוקי?

כאמור, לפי המידע המצוי ברשותנו, לחלוטין אין שום מניעה חוקית או אחרת לגבי צריכה אישית של קמגרה. יתרה מכך, אפילו אם תביאו עימכם קמגרה מחו”ל ממדינה אחרת – רוב הסיכויים שתוכלו להיכנס איתו לישראל ללא שום בעיה, שכן אתם האחראים הראשיים על גופכם ועל בריאותכם ולמעשה משרד הבריאות מודה ומכיר בכך. במילים אחרות לא קיימת בעיה חוקית עם מוצרי קמגרה, לא מדובר כאן בסמים או תכשירים רדיואקטיביים אלא בתכשיר מאותה משפחה לגיטימית וחוקית של מותגים כגון ויאגרה, סיאליס, לויטרה ואחרים – ומיליוני גברים מכל רחבי העולם משתמשים בו בקביעות, ונהנים מהתוצאות המעולות בשיפור חיי המין, ושיפור הביטחון העצמי.

כך שאם קיימת בעיה של איך המוצר נתפש ומוצג לעיני הציבור זוהי בעיה שמקורה במדיניות מיושנת ומסורבלת ואף חסרת אחריות של משרד הבריאות שפועל בצורה דומה למכון התקנים באופן איטי ומגושם בזמן שהצרכנים נאלצים לנווט את דרכם בשוק צרכני לא מוסדר ולא מפוקח. יובהר כי קמגרה ישראל אינה לוקחת את החוק לידיים ומדגישה כי התכשיר בטוח לשימוש לפי בדיקות רבות שנעשות בארץ ובחו”ל ולפיכך ובצירוף נייר עמדה של משרד הבריאות בנוגע להכנסת התכשיר לארץ, אנו סבורים ומבינים כי לא קיימת בעיה של חוקיות עם תכשיר הקמגרה כשם שלא קיימת בעיה חוקית עם אף תכשיר ויאגרה גנרית אחר המכיל סילדנאפיל ציטראט המשווק לצרכנים מזה למעלה משני עשורים תחת שמות מותגים שכנראה יותר נוח למדינה מסיבותיה שלה לתת להם עדיפות ולהציגם כביכול תחת קטגוריה צרכנית אחרת מאשר התחליפים אשר עוקפים את המערכת הביורוקרטית הסבוכה.

קמגרה חוקי
he_ILHE
WhatsApp chat