הוראות שימוש בקמגרה

קמגרה ג’ל מגיע בשקיות לשימוש חד פעמי. כל שקית מכילה ג’ל במגוון טעמי פירות טעימים. נוחות השימוש, העובדה שאפשר לצרוך בקלות את התכשיר בכל זמן ומקום בלי לבלוע כדורים היא חלק מסוד ההצלחה הגדולה של הקמגרה.

כמה זמן לפני האקט מומלץ לקחת קמגרה ג’ל?

מומלץ לקחת את התכשיר על קיבה ריקה כ 15 דקות לפני האקט המיני על מנת להפיק את מירב ההשפעה מהתכשיר. כמו כן מומלץ גם לא לצרוך משקאות אלכוהוליים יחד עם הקמגרה.

הוראות אחסנה

את התכשיר, כלומר את שקיות הקמגרה ג’ל, עליכם להקפיד לשמור במקום קריר וסטרילי. כדי להשתמש בתכשיר יש לקרוע את השקית במקום המסומן לכך (ראו סרטון הסבר בדף הבית). לאחר פתיחת השקית יש להצמיד לפה ולשתות את הג’ל בטעם הנבחר, כאשר תוכלו להיעזר ביד הפנויה כדי לסחוט את תוכן השקית וללגום את כל הג’ל.

זהו, עכשיו תצטרכו להמתין כ 15 דקות. מי ששתה על בטן מלאה יצטרך לחכות יותר זמן, ולעומתו, מי שרגיש יותר להשפעת החומר ירגיש את השפעת התכשיר תוך 10 דקות ואף פחות.

לקמגרה לא אמורות להיות תופעות לוואי כלשהן, אם אתם מרגישים משהו לא בסדר, ייתכן שאתם רגישים לאחד החומרים ועליכם לגשת לרופא על מנת לבדוק את מצבכם הרפואי. במקרה שיש לכם רגישות לקמגרה, אנו ממליצים לא לקחת שוב את התכשיר.

אזהרות לפני שימוש בקמגרה ג’ל

קאמגרה ג’ל מתאים לגברים מגיל 21. חולים עם הבעיות הרפואיות הבאות לא צריכים לקחת קמגרה ג’ל:

למי שיש מחלות לב או כלי דם קשורים וכוללים באב העורקים.

מי שסבל משבץ שריר הלב ( התקף לב) או הפרעות קצב חמורות.

תת לחץ דם במנוחה (לחץ דם נמוך) של ( BP < 90/50 )

יתר לחץ דם במנוחה (לחץ דם גבוה) של ( BP > 170/110 )

רטיניטיס פיגמנטוזה ( מחלה גנטית של הרשתית )

אנמיה חרמשית או אנמיה מכל סוג אחר

HIV ( במיוחד בעת טיפול במעכבי פרוטאז )

סיכום העמוד הוראות שימוש בקמגרה

WhatsApp chat