קמגרה ישראל

השתמש בקמגרה כדי להשיג זיקפה חזקה

תוכן עניינים

תפקוד לקוי של זיקפה הוא הפרעה מינית נפוצה ביותר, הפוגעת בלפחות 70% מהגברים בשלב כלשהו בחיים. זו הפרעה בה גברים אינם יכולים להגיע לזיקפה של איבר המין או לא יכולים לשמור על זקפות לאורך זמן. לא מדובר על מחלה. עם זאת זהו הגורם העיקרי למבוכה, חוסר ביטחון וכישלון בסקס. קמגרה הוא התכשיר הטוב ביותר לריפוי תפקוד לקוי של זיקפה.

מה זו קמגרה?

קמגרה הוא תכשיר לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה. תחליף גנרי של ויאגרה המכיל סילדנאפיל ציטראט, חומר פעיל נפוץ. ajanta pharma מייצרת תכשיר זה. היא מפיקה ויצואנית מרכזית של מוצרים רבים באיכות גבוהה, כולל תרופות מרשם לטיפול בבעיות זיקפה.

קמגרה ג’ל נחשבת למוצר תרופתי המעכב את פעילות PDE5. תחמוצת החנקן משתחררת לדיכוי האנזים מסוג PDE5, מה שמוביל להארכת הזקפה.

זיקפה עם קמגרה

איך קמגרה עובדת?

את הקמגרה יש ליטול דרך הפה, אסור להזריק אותו לוורידים. לפני הסקס, יש ליטול אותו דרך הפה, ללא אלכוהול, 15 עד 20 דקות לפני קיום יחסי מין. הוא מתחיל להיספג מרגע כניסתו לגוף. כדי להרגיש את התוצאה, צריך לחכות קצת יותר זמן. סילדנאפיל ציטראט שנמצא בקמגרה הוא חלק מקבוצת התרופות הנקראת Phosphodiesterase. פעולתו מקלה על זרימת הדם בכלי הדם שבפין. הרפיית שרירי הפין גורמת להגברת אספקת הדם.

כיצד להשתמש בקמגרה?

רק גברים מעל גיל 18 יכולים להשתמש בקמגרה. תכשיר זה מרפא אימפוטנציה חולפת ולכן ניתן לטפל בו רק במידת הצורך. זה יכול לקחת כ 15 דקות עד שמתחיל להשפיע. לפני נטילת התרופה, הימנע מאלכוהול או ממזון כבד. יש לזכור כי נדרשת עוררות מינית לפעולת התכשיר ומכאן שהדחף לקיים יחסי מין הוא סוד התוצאה הטובה.

שימו לב כי צריכת כמויות גדולות של מזון, במיוחד שמנוני, מאטה ומחלישה את השפעת התכשיר. יתר על כן, אלכוהול הוא בעייתי כאן. ביום שבו אתה לוקח קמגרה, עליך להגביל את האלכוהול לכוס יין אחת או שתיים.

תופעות לוואי

אך אם יש לך תחושות לא נוחות (ונדירות מאוד) כמו כאבים בחזה לאחר נטילת קמגרה, מומלץ להימנע מנטילת התכשיר ולמצוא טיפול אחר לאין אונות, מכיוון שעשוי להיות שיש לך בעיה רפואית במערכת הלב וכלי דם. פרטים נוספים לגבי תופעות לוואי

אמצעי זהירות

תכשירים כגון קמגרה נוצרו באמצעות מחקר רפואי ולאחר בדיקות רבות ומבוקרות. עם זאת, כל מוצר רפואי עלול לכלול תופעות לוואי. אמצעי הזהירות החשוב ביותר למניעת בעיות רפואיות הוא פשוט לפנות לרופא לפני נטילת תרופה לטיפול בבעיות זיקפה, במיוחד אם ידועה בעיה רפואית כרונית ו/או משמעותית.

זיקפה עם קמגרה
he_ILHE
WhatsApp chat