קמגרה ישראל

תוכן עניינים

קמגרה תופעות לוואי

כמו כל תכשיר, גם קמגרה הינה בעלת תופעות לוואי אשר כדאי להכירן, וחשוב להיצמד להוראות המצויות על גבי האריזה.

יש להימנע מלצרוך את התכשיר בשילוב אלכוהול או לשלב את הקמגרה עם תכשירים נוספים, וכמובן לא לצרוך יותר מהכמות הנדרשת.

אלו הן מספר תופעות לוואי שיכול להיות שתתקל בהן:

  • כאבי בטן ולעיתים גם קלקול קיבה
  • סחרחורות
  • גודש באף ונזלת ניגרת
  • כאבי ראש באים והולכים
  • ראייה מטושטשת

אם השתמשת בקמגרה והופיעה אצלך תופעת לוואי כלשהי, מומלץ כי תפסיק את השימוש בתכשיר.

כמו כן השימוש בקמגרה לא מומלץ לגברים הסובלים מבעיות בתפקודי כבד, כליות או מחלות לב ולגברים הסובלים מלחץ דם גבוה או נמוך.

גם גברים החולים במחלות כגון מחלות סרטניות או סובלים מאנמיה, רניטיס פיגמנטוזה או מעקמומיות בפין רצוי כי לא יצרכו תכשיר זה.

אם אתה יודע כי אתה אלרגי לסילדנאפיל ציטראט אל תתסכן ואל תצרוך מוצר זה.

קמגרה הוא תכשיר לטיפול בבעיות אימפוטנציה ואין אונות. התכשיר הוא למעשה אחת מהצורות הפופולריות של ויאגרה גנרית. בניגוד לויאגרה, קמגרה משתייכת למשפחת התכשירים הרפואיים שלא מצריכים מרשם. לעומת כדורים ותכשירים אחרים בקטגוריה זו, קמגרה מגיעה כמעט ללא תופעות לוואי משמעותיות. מה שכן, לתכשיר כגון הקמגרה, ולמעשה לכל ויאגרה גנרית ישנן השפעות נרחבות על הגוף שלנו. אמנם התכשיר מתוכנן להתמקד בפעולתו באיבר המין בלבד אך מכיוון שהחומר הפעיל זורם בדם, הוא מגיע לכלל איברי הגוף ומכיוון שכך מי שצורך קמגרה חשוף לתופעות נלוות שאינן בהכרח רצויות ובכלל זה יכולים להופיע כאבי ראש נקודתיים, ירידה זמנית בחדות הראייה, צרבת, סחרחורות ועוד.

למי שחושש מתופעות לוואי הקשורות בשימוש בויאגרה גנרית, מומלץ לקחת קמגרה. קמגרה בצורת ג’ל נספג בצורה קלה בגוף, עוד בדרכו לקיבה, ולכן פחות צפויות הפתעות הנלוות לשימוש כמו שלפעמים קורה עם תכשירים אחרים שלפעמים “מזכים” את משתמשיהם במעין “הנגאובר” שעשוי לכלול כאבי ראש וסחרחורת.

היזהרו מקמגרה מזויפת

היעילות הגבוהה של ג’ל הקמגרה, תכשיר הקסם לשיפור התפקוד במיטה, מושכת כמובן את תשומת ליבם של זייפנים הפועלים בתחום התרופות. התכשיר המקורי לכשעצמו מיוצר באופן חוקי ובסביבה מבוקרת ומפוקחת. הבעיה נעוצה בחוקי הג’ונגל האופפים תרופה חדשה כגון הקמגרה אשר טרם הוסדר מעמדה הרשמי בישראל באמצעות תקנות, רגולציה וכדומה. מה שמאלץ יבואנים ומשווקים לפעול מתחת לראדר. אם יש מי במשרד הבריאות שחושב שעל ידי צעדים דרקוניים ומדיניות נוקשה כלפי תרופות חדשות הוא דואג לבריאות הציבור הרי שההיפך הוא הנכון. שלילת חופש הפעולה מקהל הצרכנים מתבטא בעיקר בהתפתחות שוק הזיופים. ללא פיקוח ותמיכה של משרד הבריאות, גורמים כאלו ואחרים החלו לייבא קמגרה מזויפת מטורקיה ומסין. גרסה זו של התכשיר כמובן טומנת בחובה רמה חדשה של סיכונים מיותרים ולא ידועים מראש, וזאת כמובן כמעט בלי לדבר על יעילות התכשיר אשר במקרים אלו עומדת בספק.

כמו כל תכשיר רפואי, לפעמים יש תופעות לוואי. הקמגרה כאמור, הוא תכשיר לגיטימי – שלמעשה מיוצר על ידי חברת תרופות בעלת שם עולמי וסניפים מסביב לעולם. התכשיר עצמו לא מגיע עם תופעות לוואי מיוחדות מעבר למה שעשויים לחולל ויאגרה, סיאליס ודומיהם. ניתן להשיג קמגרה ג’ל במגוון טעמי פירות.

קמגרה – זמן השפעה

אז כמה זמן נמשכת השפעת הקמגרה? זמן ההשפעה הוא כ-5 עד 6 שעות. כמו שהבנתם לעיל, ישנה חשיבות עצומה לרכישת התכשיר אצל יבואן אמין המשווק את המוצר המקורי (עוד על כך בהמשך המאמר).

קמגרה מהווה פתרון מעולה לאין אונות ובעיות זקפה. תופעות לוואי נצפו רק בקרב אחוזים בודדים מצרכני הקמגרה, כגון סחרחורות או זקפה ממושכת מדי – הנמשכת מעל 6 שעות.

המינון המקובל והנפוץ של התכשיר הוא 50 מ”ג, והוא קיים גם בטבלייה של 25 מ”ג, המיועד לאנשים בעלי רגישות פוטנציאלית לחומר הפעיל, סילדנאפיל, וכדי להימנע כליל מכל תופעת לוואי אפשרית מעדיפים לקחת מינון נמוך מהרגיל.

את התכשיר מומלץ לקחת לפני האוכל, ולפעמים נותר טעם לוואי קל בפה. ראו גם הוראות שימוש בתכשיר. הקמגרה בטוחה לשימוש גם עבור גברים מעל גיל 60-65.

איפה להשיג תכשיר קמגרה מקורי

הקמגרה המקורית מיוצרת על ידי חברה הודית. ויש כאמור להיזהר מזיופים של הקמגרה. הקמגרה המקורית נספגת מהר בגוף והיא נחשבת לאפקטיבית מאוד. מומלץ בחום להיזהר ולא להתפתות לרכישת קמגרה מזויפת המוצעת למכירה במחירים זולים באופן חשוד. ככה בדיוק תמצאו את עצמכם עם מוצר מזויף ביד. אמנם הקמגרה בד”כ מגיעה במחירים נוחים ומשתלמים בהשוואה לאחיותיה הגדולות, אך מחיר “טוב מדי” אמור להדליק אצלכם נורת אזהרה. וכאמור, מעבר לנזק הפוטנציאלי, שקיות קמגרה מזויפות עלולות בנוסף לכך לא להשפיע ולגרום לכם לבזבוז של זמן ואנרגיה. המקומות שעלולים להימצא בהם תרופות מזויפות הם קיוסקים למיניהם, שאינם מורשים למכור תרופות, ובעיקר תרופות המיועדות לטיפול באין אונות. קמגרה מזויפת יכולה להכיל סילדנאפיל בצורה לא מבוקרת, שעלול לגרום לנדודי שינה וחרדות במקרה הטוב, ובמקרים גרועים לאיבוד הכרה ואף מוות חלילה.

ועל כן, בגלל כל הסיבות שמנינו לעיל, האפשרות הטובה ביותר לרכישת קמגרה היא באינטרנט באמצעות יבואן רשמי כגון קמגרה ישראל.

אלפי גברים בעולם כבר ניסו קמגרה בטעמים

הרבה מאוד גברים כבר ניסו וחוו את התחושות המדהימות ששימוש בתכשיר זה גורם.

מעבר לתחושה הפיזית המדהימה והתפקוד המיני המלא, גם התחושה הנפשית מגיעה לשיאים חדשים.

האגו הגברי נוסק לשמיים והביטחון העצמי, שלעיתים נמצא קרוב לאדמה בגלל בעיות בתפקוד המיני מגיע לעננים.

אתה ממש לא לבד בעניין הזה, וגם אתה יכול להצטרף לאלפים שכבר ניסו זאת לפניך וסיפרו על חוויה חיובית ומוצלחת.

רכישת קמגרה אונליין

קמגרה למכירה ניתן למצוא באתר שלנו.

לאחר ההזמנה שתבצע המשלוח יגיע עד אליך בעזרת שליח ישירות עד הבית שלך או הכתובת שתרצה שאליה הוא יגיע וכל זה קורה תוך מספר שעות בודדות מרגע ההזמנה.

כך שאם אתה זקוק לקמגרה מעכשיו לעכשיו תדע כי זה אפשרי בהחלט.

אל תחשוש מחשיפה של עצמך, השרות הוא מוקפד ודיסקרטי מאוד וכמו כן מהיר ויעיל.

קמגרה למכירה מיועדת לכל גבר הזקוק לכך ואפשרית וכדאית עד מאוד. אחרי שתנסה פעם אחת להיכנס לחדר המיטות לאחר שנטלת קמגרה ג’ל אתה לא תבין איך לא עשית זאת קודם. קמגרה ג’ל זהו הפתרון האידיאלי עבור כל הגברים בעולם.

אז מה היה לנו ?

קמגרה חלומות
he_ILHE
WhatsApp chat