סיאליס מול ויאגרה – השוואה ראש בראש

ויאגרה היא אמנם התרופה הפופולרית ביותר בתחום בעיות הזיקפה, אך ישנם מספר תכשירים אלטרנטיביים ואפקטיביים אשר צצו בשנים האחרונות. סיאליס הוא דוגמא לתכשיר כזה. למרות שאנשים רבים היו רוצים לדעת איזה טיפול עדיף, אין באמת תשובה פשוטה לשאלה זו. שני הטיפולים יכולים לעזור לגברים להשיג זיקפה מספקת ולנצח את הפרעות הזיקפה שלהם, אך שניהם מתאפיינים בתכונות מעט שונות, כך שכל תכשיר מתאים לגברים שונים בדרכים שונות.

יש לזכור כי יעילות הטיפול משתנה מגבר לגבר, בהתאם לגורם להפרעת הזקפה, חומרתה וכמות הגירוי המיני שהמטופל מקבל. לכן עד שלא תנסה בעצמך, אתה לא יכול להיות בטוח בתוצאות המדויקות שתשיג.

מה ההבדל בין סיאליס לויאגרה?

גם ויאגרה וגם סיאליס הם מעכבי PDE-5. הם מרפים את השרירים המובילים דם אל הפין. הרפיה זו מגבירה את זרימת הדם כדי לסייע לזקפה. עם זאת לוויאגרה ולסיאליס יש חומרים פעילים שונים. בויאגרה מעכב ה-PDE-5 הוא סילדנפיל, בעוד שבסיאליס הוא טדלפיל. גברים מסוימים עשויים להגיב טוב יותר למרכיב פעיל אחד מאשר לאחר. עם זאת, גם סילדנפיל וגם טדלפיל פועלים באותו מנגנון, כך שלעולם אין ליטול את שתי התרופות יחד. כמו כן, אסור ליטול יותר מכדור ויאגרה או סיאליס אחד בכל פעם. שתי התרופות דורשות גירוי מיני על מנת להשפיע. גם ויאגרה או סיאליס לא יגרמו לזקפה בעצמם.

היסטוריה של ויאגרה וסיאליס:

ויאגרה פותחה ונבדקה בתחילה בבריטניה לטיפול בתעוקת חזה ונועדה להרפות את כלי הדם המספקים את הלב. בעוד שהתוצאות לטיפול בתעוקת חזה היו מאכזבות, משתתפים רבים דיווחו על התפתחות זקפה לאחר נטילת ויאגרה. מחקר נוסף הראה כי ויאגרה הרפה את כלי הדם המספקים את הרקמות הזקפה. התרופה הושקה ב-1998 על ידי פייזר, ואושרה על ידי סוכנות התרופות האירופית ומנהל המזון והתרופות האמריקאי, כתרופה דרך הפה הראשונה לטיפול בהפרעות זיקפה.

לאחר השקת הוויאגרה, אלי לילי איחד כוחות עם תאגיד ICOS כדי לפתח גרסה חדשה יותר של טיפול זה בבעיות זיקפה. טיפול זה, Taladalafil, אושר למכירה בשנת 2002 באירופה, ולאחר מכן בארה”ב בשנה שלאחר מכן. התרופה קיבלה את שם המותג סיאליס.

מחפשים טיפול בהפרעות זיקפה?

השתמש בשירות אונליין של קמגרה ישראל על מנת לרכוש ויאגרה ללא מרשם או לחילופין סיאליס ללא מרשם.

כיצד לקחת ויאגרה וסיאליס?

ויאגרה פועלת לרוב מהר יותר מסיאליס. אתה יכול לקחת סיאליס רק כשעה וחצי לפני שאתה מתכנן לקיים יחסי מין; ואילו ויאגרה צריכה להילקח בערך שעה לפני סקס. כדאי ליטול ויאגרה גם על בטן ריקה. אם אתם אוכלים ארוחה גדולה זמן קצר לפני נטילת הגלולה, זה יאט את קצב ההשפעה של ויאגרה. לעומת זאת, ניתן ליטול סיאליס לפני או אחרי האכילה. עם שני הטיפולים עליך להגביל את צריכת האלכוהול שלך כדי ליהנות מההשפעות הגדולות ביותר. זה לא יוצא דופן שגבר לא מגיב לטיפול בהפרעות זיקפה בפעם הראשונה שהוא נוטל אותו. אל תיבהל אם לא יקרה כלום! אכן, מומלץ לנסות לקחת את הטבליה עד שמונה הזדמנויות. לאחר מכן, אם לא יגיעו תוצאות, שוחח עם הרופא שלך לגבי מעבר למינון או צורת טיפול אחרת.

משך זמן ההשפעה:

ההבדל הגדול ביותר בין ויאגרה לסיאליס הוא משך הזמן שהשפעתם נמשכת. ויאגרה נשארת יעילה למשך 4 עד 6 שעות, מה שמציע הזדמנות מספקת לקיים יחסי מין במספר הזדמנויות אם תרצו. עם זאת, סיאליס בדרך כלל מאפשרת לך להשיג זקפה עד 36 שעות לאחר נטילת טבליה. למרות שסיאליס נמשך עד 36 שעות, זה לא אומר שתהיה לך זקפה לאורך כל הזמן הזה – זה צריך לקרות רק כאשר אתה מקבל גירוי מיני. לסיאליס יש את תקופת היעילות הארוכה ביותר של כל תרופה להפרעות זיקפה בשוק.

בטיחות התכשירים:

תופעות הלוואי של כל אחת מהתרופות הן נדירות אך לא בלתי ידועות. מכיוון שסיאליס וויאגרה הן מעכבי PDE-5, יש להן תופעות לוואי דומות; למרות שאתה עשוי לגלות שבגלל שסיאליס יעיל לזמן ארוך יותר, כל תופעות הלוואי שתחווה עשויות להימשך זמן רב יותר. ההשפעות הלא רצויות הסבירות ביותר הן סחרחורת, כאבי ראש או הסמקה בפנים. לעיתים חווים גם גודש באף, הפרעות עיכול ושינויים חזותיים. אם אתה חווה כאבים בחזה או זקפה ממושכת במשך יותר מארבע שעות, עליך לפנות לעזרה רפואית דחופה. גם ויאגרה וגם סיאליס הן תרופות מרשם ולכן עליך להתייעץ עם רופא לפני שתוכל לקחת אותן.

מה ההבדל במחירים בין ויאגרה לעומת סיאליס?

העלות היא הבחנה בולטת נוספת בין ויאגרה לסיאליס. האפקטיביות הארוכה יותר של סיאליס באה לידי ביטוי במחיר שלה. בעוד שסיאליס מעט יותר יקרה מוויאגרה, גברים רבים ישקלו את משך הזמן הארוך בהרבה של סיאליס כמייצג תמורה טובה לכסף. באותה מידה, הרבה גברים יעדיפו את המחיר הזול יותר.

לסיכום מי מבינהן טובה יותר?

לא ניתן לקבוע איזו תרופה טובה יותר. מאחר וההשפעה על הגוף משתנה מאדם לאדם ומאוד אינדבדואלית. צריך לקחת ולנסות את שתי התרופות כדי לדעת מה טוב לך יותר. התופעות לוואי שונות, ההשפעה שונה ועוד..

ד"ר פאטל (אורולוג מומחה בטיפול בבעיות זיקפה)

פוסטים נוספים בשבילך:

נישואין בין תרבותיים

אתגרים שבני זוג מתרבויות שונות מתמודדים איתם

מערכות יחסים בין אנשים מרקע תרבותי שונה הפכו להיות יותר ויותר נפוצות בשנים האחרונות. מערכות יחסים בין-תרבותיות יוצרות אתגרים ייחודיים והזדמנויות מעשירות לצמיחה והבנה. ניהול

היכרויות דרך האינטרנט

ההשפעות הפסיכולוגיות של היכרויות אונליין

היכרויות מקוונות חוללו מהפכה באופן שבו אנו מוצאים ומתחברים עם בני זוג פוטנציאליים. זה עולם שמציע אינסוף אפשרויות‚ מגשר על מרחקים ומפגיש אנשים שאולי לא

דייט לאחר גירושין

דייטים לאחר גירושין: התחלה חדשה

יציאה לסצנת ההיכרויות לאחר גירושים יכולה להרגיש כמו להיכנס לעולם חדש. עבור רבים‚ זוהי תקופה מלאה ברגשות מעורבים – התרגשות לקראת האפשרויות העומדות לפנינו‚ יחד

WhatsApp chat