תוכן עניינים

שיטות לעינוג נשים – איך לגרום לה לגמור

אם הפרטנרית שלך מאשימה את הטכניקה שלך בחוסר האורגזמה שלה, בקש ממנה להגיד לך, או יותר טוב, להראות לך איך היא רוצה שתענג אותה. אבל בינינו (ותראה מופתע) הדבר החשוב ביותר שתוכל לעשות בתור גבר בתוך מערכת יחסית מינית הוא למצוא דרכים להוסיף עוד גירוי לדגדגן. עכשיו נבחן את זה קצת יותר לעומק ונלמד כמה טכניקות שיבטיחו שלבחורה שלך תהיה את אחת האורגזמות החזקות ביותר שהיא חוותה אי פעם.

הדרך הטובה ביותר לעזור לה להגיע לאורגזמה

כדי להשיג את האורגזמה שלה, אצבעות היא הדרך הטובה ביותר, כי אתה יכול לגרות את נקודת ה- G שלה עם האצבעות. כאשר אתה נוגע בנרתיק או בדגדגן שלה עם האצבע, זה מספיק כדי להביא אותה לאורגזמה. אבל אתה פשוט תצטרך סבלנות כי זה יכול לקחת בערך 15 דקות. פלוס מינוס כי כל אישה היא שונה. אבל גירוי הדגדגן ונקודת הג’י זו הדרך המובטחת לגרום לה לרעוד עם אורגזמה עוצמתית. טיפ נוסף שאנחנו בקמגרה ישראל יכולים לתת לך הוא לשלב בתהליך שיחות מלוכלכות מדי פעם והרבה חיבוקים לאורך כל הערב, זה יקרב את הגברת שלך הרבה יותר מהר לאורגזמה.

גברים אשר רוצים להעניק לאישה שלהם סקס מלא, איכותי ועם אורגזמה – צריכים לבצע מספר פעולות, בין היתר בשל העובדה כי נשים רבות מזייפות את האורגזמה מתוך רצון לספק את הגבר, אולם שוכחות שגם הן צריכות להנות. לקראת כל מגע מיני מומלץ לקיים שיחה עם האישה כחלק מהרצון להאדיר את התחושה העצמית של האישה וכתוצאה ישירה מכך גם את התחושה הכללית בסקס. הקדישו לה את מלא תשומת הלב הראויה לה. אם יש באזור כאבים או יובש, צריך להיבדק אצל רופא סקסולוג ולפתור את זה.

זיוף אורגזמות

אם לאישה יש את כל סוגי העכבות עם עצמה, כמו דימוי גוף בעייתי או מסרים שליליים שהיא קיבלה על אוננות או מין, כתוצאה מכך היא לא תהיה חופשיה באקט מיני עם בן זוג – ובוודאי שהיא לא תחווה אורגזמה. סקסולוגים ומומחים מסבירים כי לאורך ההיסטוריה ורק עד לא מזמן מעמדן של הנשים היה נחות יותר. לא עניין את הגברים כלל “לספק את נשותיהם”. וכך, כשהכל סובב סביב הגבר והרצונות שלו, קל להבין איך התפתחו האורגזמות המזויפות. בואו נזכור כי עד לפני עשורים ספורים מעמדה של האישה היה נחות משל הגבר, ומשל כך נשים רבות אינן מתייחסות להנאה שלהן, אלא רק להנאה של הגבר.

מה גורם לנשים לגמור?

מפני שהסקס הופך לפרויקט כבד ורציני המייצר בעיות תקשורות בין בני הזוג – נשים רבות מוותרות על הגמירה. גבר שרוצה להעניק לאישה שלו סקס איכותי עם אורגזמה, צריך תחילה להבין שאצל נשים חלק גדול מאוד מהסיפוק קשור לתודעה ולמחשבה. לנשים יש הרבה מטלות לבצע לפני סקס, החל מלוודא שהמחזור נגמר ועד מריטת שיערות מכל מיני מקומות נסתרים בגוף. כך שגם אנחנו הגברים מסוגלים להקדיש כמה דקות לתכנון ומחשבה של האקט ובעיקר כל מה שקודם לו. מה שאנחנו צריכים להעניק לפרטנרית שלנו לפני ביצועים מדהימים במיטה הם קודם כל הרגשת ביטחון, חוסר שיפוטיות, ולבוא בראש פתוח עם רצון לנסות דברים חדשים. האיכויות הללו הן משחררות, ותחושת שחרור הרבה יותר סקסית מקוביות בבטן.

האורגזמה הגברית היא ממש לא קו לסיום הסקס. עלינו לדאוג גם לפרטנרית שחולקת איתנו את החוויה הרומנטית והמיוחדת הזו. אחת הדרכים הטובות ביותר להביא אישה לאורגזמה היא באמצעות סקס אוראלי שיכול להתבצע כמשחק מקדים לפני המשגל או כאקט העיקרי. אם זה לא מתאים לכם, האפשרות השנייה הכי טובה היא באמצעות שימוש באצבעות וגירוי ידני של הדגדגן, כפי שכתבנו בתחילת המאמר.

אז מה היה לנו ?

WhatsApp chat