קמגרה ישראל

קמגרה ג’ל סופר פארם

תוכן עניינים

עודכן: 6 בספטמבר 2023

היום נבחן נושא שמעסיק גברים רבים והוא מדוע קמגרה לא נמכרת בסופר פארם (וזאת בהמשך לפוסט הקודם בו הסברנו מדוע קמגרה נחשבת לתוסף תזונה וכל הגדרה אחרת כרוכה בתהליך ארוך ומייגע של אישורים וניסויים קליניים – תהליך שצפוי להסתיים תוך כמה שנים ואז תוכלו לראות את הקמגרה בכל רשתות הפארם בישראל).

אז כמו שגברים רבים שואלים אותנו: למה לא ניתן להשיג קמגרה בסופר פארם?

האמת שזאת שאלה מצוינת. אז אם יש עדיין מישהו שלא מכיר, קמגרה ג’ל הוא תכשיר לשיפור הביצועים במיטה (מטפל בכל בעיות האין אונות). אופן פעולת התכשיר מזכירה את אופן הפעולה של ויאגרה, סיאליס, ותרופות אחרות. קמגרה ג’ל מגיע עם מספר יתרונות מהותיים שכל גבר שמקבל את התכשיר מתלהב מהם – בין היתר מדובר על זמן השפעה מהיר (החל מ 10-15 דקות), חווית שימוש מיטבית, וזמינות גבוהה של התכשיר בהזמנה אינטרנטית פשוטה עם שליח עד אליך – וכמובן, גולת הכותרת: כל התהליך מתבצע בקלות, במהירות והכי חשוב: באופן דיסקרטי ל-ח-ל-ו-ט-י-ן וללא מרשם מרופא. גם כאן בדיוק כמו עם הוויאגרה, סילדנאפיל הוא המרכיב הפעיל בתכשיר והוא המרכיב שמאפשר החזקה של הזקפה לפרק זמן ארוך במיוחד, כזה שמאפשר לך ליהנות שוב ושוב (פשוטו כמשמעו!). הנתונים היבשים יותר מעידים כי הסילדנאפיל משתייך למשפחת מעכבי האנזים פוספודיאסטראז PDE5, ומליוני גברים מסביב לעולם משתמשים בקביעות בתכשירים שונים המבוססים על מרכיב פעיל זה לצורך הטיפול בשלל בעיות וקשיי אין אונות.

קמגרה ג’ל מיוצרת בהודו על ידי חברת Ajanta-Pharm שהיא חברת תרופות בינלאומית, שמוצריה נמכרים בכל העולם וזוכים לתקנים ואישורים כנדרש. במקרה של קמגרה ג’ל, החברה מתמקדת בשוק המקומי, כלומר בהודו, ונכון להיום אינה מרכזת את מירב המאמצים באישור ותקינה של המוצר באירופה וארה”ב, אולי בשל היערכות פנימית בחברה לייצור בהיקפים כה גדולים, שכן ברור שתחליף גנרי של ויאגרה אשר נמכר במחיר מוזל יכול לייצר דרישה למיליוני שקיות קמגרה ג’ל ביום, וזה דבר שיש להיערך אליו. לגבי ישראל, המצב נגזר ממה שקורה בשאר העולם המערבי, וכל עוד לא קיימים אישורים ורישיונות רשמיים כגון מה FDA, יש קושי לשווק את המוצר בצורה פומבית, ולאכלסו על מדפי בתי המרקחת ובכלל זה סופר פארם. לכן, נכון להיום קיים סטטוס קוו בו קמגרה ג’ל משווק ונמכר בישראל אך בצורה מוגבלת ומבוקרת למעשה רק דרך האינטרנט, באתרים כגון קמגרה ישראל, קמגרה פארם, ואחרים.

קמגרה סופר פארם
מחפשים קמגרה בסופר פארם?

זאת הסיבה שמוצרי קמגרה לא נמצאים על מדפי סופר פארם

כיוון שמדובר בתכשיר יחסית חדש בעולם תכשירי שיפור הזקפה והביצועים המיניים – היעדרו מהמדף בעיקר מעיד על עובדת היותו שחקן חדש במגרש, וזה דווקא מעיד על כמה מיתרונותיו. קמגרה ג’ל מצליח לחדש איפה שהשחקנים הישנים והמוכרים יותר מצליחים פחות. כאמור, זמן ההשפעה מתחיל מ 10 עד 15 דקות. זה מאוד מהיר בהשוואה לכ 40 דקות שתיאלצו לחכות עם מוצרים אחרים, וכשמדובר על היערכות ללילה סוער, או אולי אקט ספונטני באמצע היום, “תזמון זה הכל” ואף אחד לא רוצה לחכות, במיוחד לא בת הזוג שלך שמחכה לך וצריכה אותך מוכן עכשיו ולא בעוד שעה.

מיהי חברת Ajanta-Pharm יצרנית הקמגרה?

לחברת Ajanta-Pharm  מוצרים רבים. בכל שנה כ 15 מהם מקבלים אישורים רשמיים למכירתם בארצות הברית כתרופות מן המניין. מדובר בחברה בצמיחה ולכן זה רק עניין של זמן עד שגם קמגרה ג’ל יזכה למעמד רשמי של תרופה הנמכרת ברשתות הפארם השונות ולדעתנו גם בסופר פארם. צריך להבין שהסטנדרטים והקריטריונים (והבירוקרטיה) לאישור תרופה חדשה הם מאוד מחמירים ונדרשים ניסויים קליניים על מנת לאפשר הפצה ומכירה בקנה מידה גדול והמוני, ונכון להיום קמגרה ג’ל עוד לא נמצאת שם, אך מכיוון שמדובר בתרופה גנרית (ויאגרה גנרית) ומתוך ההיכרות העמוקה שלנו עם המוצר, אנו יכולים להעיד שאין שום סיכון במוצר שאינו קיים מטבע הדברים במוצרים כגון ויאגרה, סיאליס ואחרים. כל תכשיר רפואי מגיע עם התוויות והוראות שימוש ואנו ממליצים לכם לעקוב אחר הוראות אלו, על מנת להימנע מתופעות לוואי בלתי רצויות.

ראו גם: קמגרה פארם (קמגרה בית מרקחת)

מילות מפתח: קמגרה ג'ל סופר פארם מחיר, קמגרה למכירה סופר פארם, קמגרה בסופר פארם
קמגרה סופר פארם
he_ILHE
WhatsApp chat