Shopping Cart

קמגרה ישראל

קמגרה ג’ל סופר פארם

תוכן עניינים

בהמשך לפוסט הקודם בו הסברנו מדוע קמגרה לא נחשבת תרופה מן המניין (תהליך מסורבל של אישורים וניסויים קליניים) – היום נדבר על נושא דומה: מדוע קמגרה לא נמכרת בסופר פארם.

תוהים מדוע לא תמצאו קמגרה בסופר פארם?

אנחנו שמחים ששאלתם. נתחיל מההתחלה – קמגרה ג’ל הוא תכשיר לטיפול בבעיות אין אונות ולשיפור הביצועים במיטה. התכשיר דומה במהותו לתרופות כגון ויאגרה, סיאליס, ואחרות. לקמגרה גל יתרונות ייחודיים כגון זמן השפעה מהיר, החל מ 10-15 דקות, נוחות שימוש מירבית, ויכולת להשיג את המוצר בצורה דיסקרטית ללא מרשם. כמו בויאגרה, המרכיב הפעיל הוא סילדנאפיל, השייך למשפחת מעכבי האנזים פוספודיאסטראז PDE5, והמיועד לטיפול בגברים הסובלים מבעיות של אין-אונות ומקשיים בהגעה והחזקה של זקפה לאורך זמן.

קמגרה ג’ל מיוצרת בהודו על ידי חברת Ajanta-Pharm שהיא חברת תרופות בינלאומית, שמוצריה נמכרים בכל העולם וזוכים לתקנים ואישורים כנדרש. במקרה של קמגרה ג’ל, החברה מתמקדת בשוק המקומי, כלומר בהודו, ונכון להיום אינה מרכזת את מירב המאמצים באישור ותקינה של המוצר באירופה וארה”ב, אולי בשל היערכות פנימית בחברה לייצור בהיקפים כה גדולים, שכן ברור שתחליף גנרי של ויאגרה אשר נמכר במחיר מוזל יכול לייצר דרישה למיליוני שקיות קמגרה ג’ל ביום, וזה דבר שיש להיערך אליו. לגבי ישראל, המצב נגזר ממה שקורה בשאר העולם המערבי, וכל עוד לא קיימים אישורים ורישיונות רשמיים כגון מה FDA, יש קושי לשווק את המוצר בצורה פומבית, ולאכלסו על מדפי בתי המרקחת ובכלל זה סופר פארם. לכן, נכון להיום קיים סטטוס קוו בו קמגרה ג’ל משווק ונמכר בישראל אך בצורה מוגבלת ומבוקרת למעשה רק דרך האינטרנט, באתרים כגון קמגרה ישראל, קמגרה פארם, ואחרים.

קמגרה סופר פארם
מחפשים קמגרה בסופר פארם?

זאת הסיבה שמוצרי קמגרה לא נמצאים על מדפי סופר פארם

כיוון שמדובר בתכשיר יחסית חדש בעולם תכשירי שיפור הזקפה והביצועים המיניים – היעדרו מהמדף בעיקר מעיד על עובדת היותו שחקן חדש במגרש, וזה דווקא מעיד על כמה מיתרונותיו. קמגרה ג’ל מצליח לחדש איפה שהשחקנים הישנים והמוכרים יותר מצליחים פחות. כאמור, זמן ההשפעה מתחיל מ 10 עד 15 דקות. זה מאוד מהיר בהשוואה לכ 40 דקות שתיאלצו לחכות עם מוצרים אחרים, וכשמדובר על היערכות ללילה סוער, או אולי אקט ספונטני באמצע היום, “תזמון זה הכל” ואף אחד לא רוצה לחכות, במיוחד לא בת הזוג שלך שמחכה לך וצריכה אותך מוכן עכשיו ולא בעוד שעה.

מיהי חברת Ajanta-Pharm יצרנית הקמגרה?

לחברת Ajanta-Pharm  מוצרים רבים. בכל שנה כ 15 מהם מקבלים אישורים רשמיים למכירתם בארצות הברית כתרופות מן המניין. מדובר בחברה בצמיחה ולכן זה רק עניין של זמן עד שגם קמגרה ג’ל יזכה למעמד רשמי של תרופה הנמכרת ברשתות הפארם השונות ולדעתנו גם בסופר פארם. צריך להבין שהסטנדרטים והקריטריונים (והבירוקרטיה) לאישור תרופה חדשה הם מאוד מחמירים ונדרשים ניסויים קליניים על מנת לאפשר הפצה ומכירה בקנה מידה גדול והמוני, ונכון להיום קמגרה ג’ל עוד לא נמצאת שם, אך מכיוון שמדובר בתרופה גנרית (ויאגרה גנרית) ומתוך ההיכרות העמוקה שלנו עם המוצר, אנו יכולים להעיד שאין שום סיכון במוצר שאינו קיים מטבע הדברים במוצרים כגון ויאגרה, סיאליס ואחרים. כל תכשיר רפואי מגיע עם התוויות והוראות שימוש ואנו ממליצים לכם לעקוב אחר הוראות אלו, על מנת להימנע מתופעות לוואי בלתי רצויות.

ראו גם: קמגרה פארם (קמגרה בית מרקחת)

מילות מפתח: קמגרה ג'ל סופר פארם מחיר, קמגרה למכירה סופר פארם, קמגרה בסופר פארם
קמגרה סופר פארם
WhatsApp chat